Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, ő viszont nem érzi ezt irántam, mi lehet a megoldás? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Nyáron megsimertem egy lányt,beszéltünk,találkoztunk,szimpatikus voltam neki,nekem is ő.Minden hétvégén találkoztunk lassan ki alakult köztünk valami szerelem szerüség,és határozottan bele szerettem(azóta is),ő viszont elég felületesen vette,idő kellet neki ezt mondta mindig.Vártam vártam és 2 hónap után azt mondta nem megy neki (csak csók volt),jó én jó fiú lévén magamba folyotttam mindent,beszéltünk,lelkiztünk,tényleg annyira hasonlitunk mintha egymásnak lennénk teremtve,ezt tudja ő is.Tudja soha nem kap olyan fiút mint én,de valamiért nincs meg a szikra.Amúgy a csaj tökkre becsületes,nem kis tini p**csa,elég kemény élete van.A 2 hónap óta ismertük igazán ki egymást,de azt mondta nem megy ne erőltessük mert igy jobb szerinte ha megmondja,azóta is beszéltünk.Mit tegyek,hogy fel ébresszek valamit benne,vagy csak a hülyét játsza velem(7hónap után sem gondolom ezt),vele akarok lenni,tünjek el ? ne irjak neki?
2015. márc. 21. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiütött csaj nem mond nemet. Kémiai anyagok teljes tárháza áll rendelkezésedre :D


Viccen kívül, wtf: "én jó fiú lévén magamba folyotttam mindent,beszéltünk,lelkiztünk,tényleg annyira hasonlitunk mintha egymásnak lennénk teremtve,ezt tudja ő is"


Talán nem egy második vaginára meg sírópárnára van szüksége, ez nem ötlött fel benned? Ilyen durva önszopatást, hogy önként ásod le magad a friendzone legmélyebb bugyraiba... innen már elég kevés alkalommal van kiút. A következő csajnak ne a barátnője, hanem a fiúja akarj lenni.

2015. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress másikat, feleslegesen ne fektess energiát ebbe a csajba.
2015. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajos azok alapján amiket leírtál, valószínüleg tényleg nem menne. Ahogyan írtad, hiányzik a szikra, hiába vagy jó ember, vagy szereted mindennél jobban, ez még sajnos nem elég. 7 hónap után, ha esélyt sem lát erre, akkor jobb, ha csak barátok maradtok, feltéve, ha ezt el tudod fogadni. Ez persze neked nehéz, mert ő alapból barátként kezel.

Viszont, ha ilyen "irreális" "elvárásod" van vele szemben, az egy idő után feszélyezni fogja őt is és el fog tőled távolodni egyre jobban. Felesleges szenvedések sorozata következne. Tapasztalat....

Szóval vagy barát vagy búcsú.

2015. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!