Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesítenek a páromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek a páromnak a hülyeségei, nekem túl sok hiába mondom neki, nem fogja fel. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már egyikőnk sem tizenéves és ismerjük egymást egy jó ideje.

Tegnap pl. hívott,de nem tudtam felvenni és írtam neki egy sms-t, hogy "Mondd, kicsim." Visszaír, hogy "csak hallani akartam a hangod". WTF?

Vagy pl. aznap este más programom van és nem vagyok online és nem beszélünk este, de este ír hogy jó éjt, stb. Tudja, hogy úgyis reggel kapom meg, akkor pedig mi értelme van?


2014. nov. 12. 16:04
1 2
 1/16 pocakkk ***** válasza:
jaj... ez azt jelenti hogy törődik veled, hiányzol neki, fontos vagy számára
2014. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Ekicsir.,. ***** válasza:
100%
te tiszta gyökér vagy bazz.... -.-
2014. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Miért is? Akkor hívjon ha mondani akar vmit, felhív én meg énekeljek neki vagy wtf?
2014. nov. 12. 16:15
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy érzelmi nyomorék vagy, te gyökér. Gyorsan dobd a lányt, adj neki esélyt, hogy egy nálad sokkal jobbat találjon.
2014. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Akkora gyökér vagy...én sem vagyok már húsz éves, de minden nap beszélek telefonon a párommal, milyen napja van mit tudom én. És jól esik ha nem alszunk együtt, és írja, hogy jó éjt és szeret és ez oda-vissza. Szóval te egy érzelmi nyomorék vagy. A barátnőd a normális
2014. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Akaszd fel magad.
2014. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nagyon intelligens vagy...


Én vagyok a lány, beszélünk telefonon, de ha nincs miről akkor vegye fel hangrögzítőre amit beszélünk és ha a hangom érdekli, akkor hallgassa vissza.

2014. nov. 12. 17:01
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel ha te vagy a lány? Attól még érzelmi nyomorék vagy. Én is nő vagyok.
2014. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én örülnék az ilyesminek. És szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
2014. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar hogy a szerelmed szerelmes beléd és törődik veled? Ha ekkora nyomorék vagy, szerintem inkább ne szólalj meg. Mindenki ölne egy ilyen emberért hogy mellette legyen, akár lányról akár fiúról van szó. Ritka mostanság az ilyen, téged meg idegesít. Szakíts vele, jobbat érdemel. Meg te sem érdemelsz ilyen párt.
2014. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!