Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha korainak tartom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha korainak tartom?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, ő már régóta mondja hogy aludjunk együtt. És őszintén szólva nagyon megijedtem amikor mondta. Nem akarom elvesziteni esetleg amiatt mert nem megyek bele, de én valahogy nem állok még készen erre. Gondolom az együtt alvás alatt meg is történne az első, de arra meg főleg nem állok készen. Szerintetek nem korai még? 16/L
2015. márc. 30. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Az együtt alvás szerintem nem lenne korai, de te érzed. És nem feltétlenül kell szexelni is rögtön, mondd el neki, hogy te még azt nem akarsz egyelőre.
2015. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit te korainak érzel, az korai. Minden jogod megvan arra, hogy saját véleményed és érzéseid legyenek a kapcsolatotokat illetően, és azzal kapcsolatban, milyen tempóban haladjatok. Ha nem érzed még késznek magad az együtt alvásra, a szexualitásra, akkor igen is mondd meg neki! Csak azért ne menj bele semmibe, mert attól félsz, hogy akkor elveszíted... Aki nem képes tiszteletben tartani azt, te mit szeretnél, és mit nem, az nem érdemli meg, hogy párkapcsolatban legyél vele.

A barátod biztosan meg fogja érteni a hozzáállásodat, ha pedig nem, akkor örülj neki, hogy idejében kiderült róla, milyen :) Egy normális párkapcsolatban, ahol a felek kölcsönösen szeretik és tisztelik egymást, semmit sem kell magadra erőltetned!

2015. márc. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
Normális. Meg kell beszélni egymással az ilyen dolgokat, olyanba ne menj bele, amit nem szeretnél! Ha erőlteti, akkor dobd ki!
2015. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki ezt így ahogy itt leírtad.
2015. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Együtt alvás nem egyenlő a szexszel.


Mi is "sokáig" csak aludtunk, és max. petting, de amikor szóltam, hogy elég, azonnal abba hagyta.


Jó, egy hónap után aktus volt, de én akkor már 24 voltam, ő meg 29.


Mondd meg neki, hogy félsz tőle, stb., nem szeretnél még lefeküdni vele, ilyemsi.

2015. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül szakítás lett :/ ő nem akart várni...
2015. márc. 30. 22:28
 7/7 Interferencia ***** válasza:
Akkor ez volt a helyes döntés.
2015. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!