Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a barátnőtöket (komoly kapcsolatra gondolok) vagy a feleségeteket, egy sokkal jobb nővel?

Figyelt kérdés
Mert az én férjem megtette. Kíváncsi vagyok, a férfiak őszinte válaszára. Nők is megírhatják, ha esetleg megcsalta a párjuk. Azért tettem hozzá a kérdéshez hogy jobb nővel, mert szerintem a férjem azért csalt meg mert ez a kurv@ egy bombázó. És visszafogadnátok ezek után? (2 hónapja könyörög) Szeretem nagyon de úgy érzem nem tudnék bízni benne.
2010. febr. 17. 23:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%

Semmiképpen sem, egy jó nő nem a külseje miatt lesz jó nő, meg nekem a barátnőm, feleségem a legjobb nő a világon, ezért vagyok vele, nem mással.

20f

2010. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

00:08 Tisztellek

Több ilyen gondolkodású férfi kéne..

2010. febr. 18. 00:11
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen kérdés. Aki a barátnőm, az az ideálom.
2010. febr. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
17%

Én ugyan csaj vagyok, és az 5 megbocsáthatatlanban a drog és erőszak mellett a megcsalás van a listámon... Végülis megértem a pasast.


Elképzelem, hogy a barátom nemcsak felszed 10 kilót, nem csak a szerszáma lesz puhább és kisebb (ha császároztak, ne vedd figyelembe), de egyszerűen nem önmaga, a legerotikusabb porcikáit egyéb használat közben látom, és már csak az jut róla eszembe: apuka, állandóan fáradt, és úgy általában, egyszercsak anyuka lesz... Míg ott van a jóképű (persze vele nem érne fel, de most elgondolkodtatóan férfias) barátja, aki annyi mindenben hasonlít a páromra, a régi páromra... Összefutok vele valahol az utcán, beszélgetünk, még tanácsot is kérek, elmondom, mennyire hiányzik sokminden... Azt hiszem, én is ágyba vinném, a saját ágyamba, hogy olyan legyen, mint egy éve volt.

2010. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
78%

Engem még nem csaltak meg egyszer sem a barátaim (nem is volt sok, de mind hosszú kapcsolat volt), de soha nem bocsájtanám meg akkor sem ha gyerekem lenne vagy 20 éve élnénk együtt. A megszokás nem győzhet a szerelem fölött. És ha pl ittas lenne (ez csak példa nem ide vág) akkor még nagyobb bűn lenne.

De mondjuk én teszek is érte. Én legtöbbször azt látom hogy a kismama hisztis, mindent el kell neki tűrni mert ugye ő nem tehet a hormonokról, elvárja hogy mindenki felnézzen rá mert nála nehezebb dolgot nem csinált soha senki, aztán megszüli a gyerekét és beleszeret, egész nap rajta lóg, ugrik az első hangjára, nem tud másra gondolni, elkényezteti, maga mellett altatja, állandóan és évekig szoptatja, sosem hgyja sírni emiatt tönkremegy mert még a wc-re sem tud kimenni, nem figyel magára, lebecsüli a férje munkáját és amikor az hazajön akkor veszekszik vele hogy miért nem segít, a férj visszaszorul a sokadik lényegtelen helyre, a nők elvárják hogy apuci gyerekimádó, szerető, tökéletes szülővé váljon, úgy viselkednek mintha a férfi élt volna a gyerekkel 9 hónapig, ezért ugyanúgy kéne szeretnie, hozzászoknia... No hát és aztán még csodálkoznak hogy baj lesz és mennyi házasság hidegül el. Én sosem fogom megérteni az ilyen nőket. Szóval lehet hogy benned van a hiba.

Az nem szép dolog hogy megcsalt, mert meg kellett volna beszélni! De gondolj bele mennyi gond és felelősség szakadt a nyakába! Biztos nem közömbös irántad és biztos szereti a gyerekeit, de közben rossz neki ezért csinál ilyen dolgokat. Kimondani valamit, szakítani nem könnyű, szerintem ezt te is tudod. Épp ezért kicsit meg lehet érteni hogy beszéd helyett megcsalt. Nem kellett volna vele beszélni? Mert 2 hónapja volt de még azt sem mondta meg (vagy legalább egy verziót) hogy miért tette csak találgatsz hogy mert bombázó volt?

2010. febr. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd vissza, ha egy férfi hosszú ideig könyörög valamiért, azt tudom, hogy igazán komolyan gondolja. És ha mostantól sosem érezteted vele ezt, és ujra fel tudsz rá nézni, hidd el, imádni fog életed végéig, amiért megbocsátottál neki. Én sosem csalnám meg a feleségem, ha várandós lesz, akkor sem, én sem örülnék neki, ha én hordanám ki a közös babánkat, és közben a feleségem félrelépne. A biológia igy alkotta, de azért maradunk együtt, azért lépünk házasságra, hogy közösen védjük az utódot, állandóságot, és ezek által a legoptimálisabb lehetőséget biztosítsuk a saját személyiségfejlődésünkhöz is, és a társunkéhoz is. Mindennek ára van, jó pillanatokért el kell viselni sokmindent, de ez is kell az embernek, hogy ember legyen. Azt pedig nagyon nagyon jól gondolod, és teszed, hogy nem akarod bosszúból sosem visszacsalni! Igaz tiszta szép szeretet lehet benned iránta, sajnálom, hogy megsebezte a bizalmad. Ha csak a gyerekek miatt tennéd, akkor ne engedd vissza, de ha ismered őt is, magadat is, és sosem fog többet ilyet tenni, ha megbocsátod, Te pedig tudod felhőtlenül szeretni egyszer, akkor még nagyon boldogok lehettek! Sok sikert!
2010. febr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nem azért csalt meg mert a másik csaj bombázó. Akkor minden pasi megcsalná a barátnőjét ha csak ez számítana. Valami biztos volt a háttérben. Beszéljetek róla hátha megérted. Mindenképp adnék neki egy esélyt, mert nagyon nehéz apa nélkül nevelni pláne két gyereket. Tudom, mert elváltam. Ha nem javul a dolog, és újra gyanús dolgok történnek akkor már végleg kidobhatod, de most még szerintem ne. Adj neki esélyt, mindenki megbotolhat egyszer, de lehet hogy ez elég tanulságos volt neki ahhoz hogy ne tegyen soha többet ilyet.
2010. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%
Férfiak vagyunk és ennyi. Hiába vagy szerelmes, ha egy jó csajszi lecsap rád, és úgy tűnik nem fog kitudódni az eset akkor megadod magad. Attól még ugyanúgy szerelmes maradsz mert egy üres lotyóval kavartál egy kicsit. Bánni is fogod nagyon utána, tudod, hogy nem helyes, tudod hogy nem érdemelte meg az akit szeretsz, de fizikai képtelenség egy jó nőnek ellenállni. Gondolom ezt 22 évesen. Egyébiránt nagyon nagy lelkem van, és szörnyen nagy igazságérzetem, de ez olyan amit nem tudok ezzel legyőzni.
2010. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
miért kellett lepontozni? a férfiak ugyis mind olyanok, akarhogy nyafognak is, h " de neeem iis ". szanalmas. :S 1. vok.
2010. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
21:54-nek. Mi csajok is iszonyatosan meg tudunk kívánni egy egy jó pasit. A barátnődet is megértenéd ha félrekúrna egy üres pasival, ugye? Hisz tudod hogy ez neked sem jelentene semmit csak szexet. Vagy ez már nem fér bele az igazságérzetedbe?
2010. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!