Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NEM AKAROK belé szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEM AKAROK belé szerelmes lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom ezt érezni. 19/L vagyok.

Volt egy osztálytársam gimiben, aki nagyon megtetszett. Kb. 3 éve kezdett el felfigyelni rám, legalábbis én erre következtetek(elkérte a kajámat, folyton nézett, közölte, hogy ha jövök egy rendezvényre akkor jön ő is és hozza a haverjait, ha ránéztem elkapta a tekintetét, feleléskor mikor figyeltem végig remegett és zavarban volt, mindenkire nézett csak rám nem, írta chaten, hogy imád, stb.stb).

Nekem akkoriban lett egy párkapcsolatom így ügyet se vetettem rá(nameg lett egy csaj aki megtetszett neki, szintén osztálytárs). Aztán hol bunkózott velem, hol kedves volt.

Azóta sok minden történt, kb. eltelt majdnem egy év, hogy utoljára láttuk egymást, de a sors úgy hozta, hogy 2 héttel ezelőtt egy osztálytalálkozón összefutottunk. Pizzáztunk, és ő az asztal legvégébe ült. Egy 10 perc után meglátta, hogy ott vagyok, és ezt mondta: "Jééé itt a xy? Közelebb ülök". És közelebb jött, majdnem szembe velem.

Egész este alig nézett rám, kb. mindenki másra, kivéve akkor amikor énis nagyon nevettem a viccein, illetve, amikor nem néztem rá.

Aztán elköszönéskor nem is köszönt el tőlem, majdnem fellökött, stb.

Egyszerűen nem értem a viselkedését.

Most néztem meg az egy éve készült szalagavatós videónkat, és tök véletlenül láttam meg a videón, hogy amikor kihívtak engem szalagtűzésnél, a srác végigmér tetőtől talpig(látszik a videón), majd odasúg valamit a mellette álló lánynak(kb. egy szót), aki erre vissza mond valamit.

Sajnos a srác alapból bunkó típus, sose tudtam eldönteni, hogy nagyon utál, vagy tetszem neki(volt már olyan, hogy pl. szerveztem programot és mindenkinek hisztizett, hogy miért oda megyünk, miért 40 fokba).

Vagy pl. iskolaidőbe váratlanul bunkózott velem, kértem egy füzetet és direkt nem adta oda, holott a többiek is rászóltak.:D

Ne haragudjatok a sok rizsáért. Azóta a találka óta megint ő jár eszembe, de kb. mardossa a szivem, hiányzik, azt érzem most vagyok először szerelmes.

Mit tegyek? Nem akarom ezt az érzést.

Ami érdekes, hogy volt egy barátnőm akinek anno tetszett a srác, és a lány majdnem sírt, illetve minden este írta nekem, hogy nem akar ő sem szerelmes lenni a srácba, és nem tudjuk megindokolni, miért.


2015. márc. 30. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"elkérte a kajámat" :dddd
2015. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én meg nem akarom elolvasni:p
2015. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus sztori. A srác gyökér, a csaj meg szerelmes belé. Köszönjük Emese. :D Nincs új a Nap alatt.
2015. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De komolyakat tudnak itt írni egyesek hááh. :D
2015. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
:DDD
2015. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bejöttél neki, imádott, sértve érzi az egóját, hogy nem repültél rá. Már késő ne sajnáld ennek így kellett lennie. Vszínűleg nyers és modortalan.Lesz sokkal jobb. Ha nem akarsz bele szerelmes lenni ne ezen pörögj állandóan hogy mit mért csinált, meg mit mondott, annál inkább leszel. Foglald le magad, randizz mással, sportolj.
2015. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő a gonosz, a sátán. Nehogy belészeress.. aztán majd elvesz és a munkából hazaérve feleszi a kajádat. -.-
2015. márc. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor meglátod élveztesd el magad 5X egymás után minden alkalommal!
2015. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!