Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenének akar valaki fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenének akar valaki fent tartani egy szakítás után baráti viszonyt, főleg úgy, hogy közben azt érzed, csak erőlteti?

Figyelt kérdés
Exem kb 3 naponként rám ír, hogy hogy vagyok, mi újság,de a beszélgetéseket tök erőltetettnek érzem a részéről.
2015. márc. 31. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak részedről van vége.
2015. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még túlságosan fáj neki a szakítás, és még "tanulja" a "barát üzemmódot". Lemondani mégsem akar róla. Hogy miért nem, annak számos oka lehet:

- nem akar elengedni / "megszokás" - ebbe nem tudom beleélni magam, de van ilyen)

- (ha komoly volt a kapcsolat), nem akar szem elől téveszteni - ilyet már éreztem: talán hülyén hangzik, de úgy éreztem, mivel azt sem tudom, melyik városban él az exem (amikor szakítottunk, határozott idejű szerződése volt), úgy éreztem, mintha "amnéziás lennék", és életem egy fontos részével nem tudnék elszámolni. Később beálltunk a karácsonyi üdvözlet, születésnapi jókívánság + évi 1-2 pár soros levél vonalra, amikor mindketten leírjuk, hogy megy a sorunk. Számomra jó érzés tudni, hogy hol, hogyan él, hiszen egykor nagyon fontos volt számomra, és sok szép emlék köt hozzá. Így ki van küszöbölve a "fantáziálás" és nincsenek megválaszolatlan kérdések.

2015. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Interferencia ***** válasza:
Ő szakított veled? Lehet, hogy így akar kompenzálni.
2015. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő szakított, igen.Nem kell kompenzálnia semmit, megbeszéltük, és megértettem az indokokat.
2015. márc. 31. 19:34
 5/7 Interferencia ***** válasza:
Ettől még érezheti úgy, de nem tudhatom, nem ismerem.
2015. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszi összezuhantál, és hazudod, hogy jól vagy, és nem zártad le.
2015. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából azt, hogy mit hisz nem tudom.Szerintem nem gondolja, hogy nem zártam le. Élem az életem, ahogy ő is.Nem váltunk el rossz érzéssel, semmi bajunk egymással, elfáradt a dolog.Neki azóta lett új kapcsolata,ami tök normális, talán ezért is van, hogy erőltetettnek gondolom ezeket a beszélgetéseket már.Nem várom el, hogy figyeljen rám, keressen, vagy olyan dolgokkal foglalkozzon amihez nincs köze.Mégis ezt teszi.És ez számomra érthetetlen.Néha kellemetlen is.A kivel voltál, hol kérdéseknek szerintem egy ilyen helyzetben már nincs helye.Illetve meg lehet kérdezni, még ezzel sincs baj, de ha az ember esetleg azt válaszolja, hogy nem akar róla beszélni, akkor ezt ne kövesse hiszti, hogy miért nem.Számomra ez nem érthető.
2015. márc. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!