Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltöztünk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztünk a barátnőmmel és igénytelen lett. Miért lett ilyen és mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Heti 1-2x zuhanyzik le csak, azt mondta hogy nem csinál olyat hogy leizzadna akkor minek, a fogát is csak hébe hóba mossa meg írtó sárgák lettek a fogai, a házba nekem kell takarítani ő elvan a koszba a mosatlan edények és a szennyes ruhák mellett. Mikor megismertem nem ilyen volt, mit tehetnék hogy olyan legyen mint mikor összejöttünk?

2015. márc. 31. 09:31
1 2
 11/20 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha nem lehet vele megbeszélni, hogy változtasson, akkor szakíts.
2015. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem,hogy az összeköltözéshez elég érettnek érezted magad,de ahoz meg nem,hogy ezt megbeszéld vele? Ne te érezd magad kényelmetlenül mert eznem a te szégyened.
2015. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Fura a barátnőd, magától nem érzi/tudja azt, hogy tegyen rendet, adjon magára. Esetleg nem volt gyerekszobája?..

Nagyon buta a hozzáállása is, mond meg neki, ha nem kapja össze magát, akkor inkább feleslegesen ne raboljátok egymás idejét, hogy te megtalálhasd azt, akivel boldog lehetsz, mert ez így nem élet.


36N

2015. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Érettnek érzem magam arra is hogy mondjam neki, szoktam is mindig szólni, de nem csinál még se semmit. Volt hogy a szemébe mondtam hogy nincs kedvem csókolózni mert undorítóan lepedekes a foga, meghúzta a vállát és leült facezni...
2015. márc. 31. 12:19
 15/20 Interferencia ***** válasza:
100%
Kemény. Nem értem ezt a csajt, ő akar-e egyáltalán kapcsolatot?
2015. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1. Vagy teljesen igénytelen, és csak akkor volt az amikor megismerted, hogy felszedhessen.

2. Már csak érdekből van veled és így akar távol tartani magától, hogy kerülje az intimebb helyzeteket.

3. Szakítani akar de nem bírja kimondani és azt akarja, hogy te mond ki ezzel az ügyel (provokáció).


Bármelyik is legyen mond, hogy vagy változtat ettől a szent pillanattól vagy repül, ha nem reagál akkor dobd ki.

2015. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nah ha ez se érdekli,hogy nyíltan megmondod,akkor adj neki ultimàtumot.Mondjuk én igen is kidobnàm.....
2015. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Természetesen mondd meg neki, hogy így nem tudod vele folytatni a kapcsolatot!!!
2015. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Erről a bombaklón című film jutott eszembe, a lemásolt csaj :)).
2015. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Állítsad válaszút elé: vagy elmegy egy fogorvoshoz, és rendbe teteti a fogait, mert biztosan egy csomó lyukas foga van már, és ettől kezdve rendszeresen mos fogat és tisztálkodik, vagy szakítasz vele. Ilyen nővel hogy akarod leélni az életed, hogy akarod, hogy a gyerekeid anyja legyen??? Előre kell gondolkodni!
2015. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!