Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 47 éves Nő vagyok és féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 éves Nő vagyok és féltékeny voltam okkal. Már úgy néz ki nem is lehet megmenteni elfáradtunk. Ennyi idősen nem gondoltam volna hogy ezt megélem. Hűséges Nőnek sem szabad lenni? Ő volt az Isten! Miért nem tud lecsendesedni egy 53 éves Férfi?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 10:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
3as, nő vagyok, de hidd el, rengeteg normális, apádtól teljesen különböző pasi van. Ne hagyd, hogy egy rossz emberrel kapcsolatos rossz élmények miatt tudatosan megfoszd magad a jótól..
2015. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te is frissítsd fel magad valakivel,lehetőleg egy fiatal pasival,mást nemigen tudsz tenni.
2015. márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
3.-s 40 éves férfi vagyok lassan 20 éve párkapcsolatban totál monogámiában (még csak kísérlet sem volt), most már még csak meg sem nézem a nőket.
2015. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%
47 évesen tudhatnàd màr,hogy minden férfi k.urva,nem hogy hűségesnek nem szabad lenni hozzájuk,de még csak emberszámba sem kell venni őket.
2015. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Na megjött a sok férfigyűlölő buta liba. :)
2015. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mivel azt írod, nem tud lecsendesedni, arra merek következtetni, hogy itt nem több évtizedes házasságban történt, jócskán megbánt, egyetlen botlásról van szó, hanem gátlástalanul csajozik az úriember.

Vannak olyan emberek, nemtől függetlenül, akiket hajt a vérük, talán még ennél idősebb korukban is. Ha ő ilyen, te pedig egy alapból monogámabb beállítottságú ember, akkor sajnos tényleg valószínűleg tévedtél, amikor őt választottad.

36/N

2015. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3 éve vagyunk együtt és sok csalódás érte ezért bennem nem bízott,mert koromat letagadhatom.. azt hitte Én is átverem ..Nem tudnám megcsalni, de felrugni a kapcsolatot sem. Nem csalt meg csak igen megnézi a jó Nőket,de telefonon többször keresték sms.hivas...formályában..megoldjuk..koszonom!
2015. ápr. 1. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!