Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mit kezdeni a féltékenységemmel, lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Ki lehet ebből "gyógyulni"? Gyakran aludni nem tudok, annyira agyamra megy a dolog. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?
2015. ápr. 1. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk abba hagyod az aggódást?
2015. ápr. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A féltékenység következmény,nem csak a semmiből ugrik elő.
2015. ápr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Énis az vagyok néha....de nem szabad hagyni hogy eluralkodjon rajtad....ülj le beszéld meg a barátoddal h félsz h elveszited, éreztesse veled jobban hogy szeret és csak te vagy neki, gondold át miért félsz ennyire a csalodástol....nekem sikerült....majdnem ráment a 2 éves kapcsolatom...kiderült h a régi sérelmek okozzák...és az exek miatt nem lehetünk dühösek arra akivel épp vagyunk...beszélgessetek minél többet járjatok el együtt sok helyre, romantikázzatok...mutassátok meg egymásnak milyen sokat jelentetek egymásnak...nekem bevállt ;)
2015. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!