Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom kideríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni hogy ő szetetné-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel már majdnem 1 hónapja járok ès èn már meg szeretnèm csókolni csak nem tudom hogy ő szeretnè-e. Èn 12\f ö 12\l

2015. ápr. 1. 22:44
 1/5 CptTomato ***** válasza:
100%

:D Végre egy korához képest normális kérdés...cuki...:)


Csak csókold meg.. vagy legalábbis próbáld...ha engedi akkr gratula... ha nem akkor majd jelezni fogja.

2015. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azta énnekem ilyen korban még csak az járt a fejemben hogy hova menjünk focizni a haverokkal!

1 hét múlva meg jön a kérdés hogy le akarsz feküdni vele de ő még nem akarja mit tegyél!

2015. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kettesben vagytok valahol (lépcsőház, szoba, kihalt utca) öleld meg. Tatsd ölelve, nézz a szemébe és adj neki egy szájra puszit. Ha mosolyog, adj neki még egyet, de ne vedd el a szád, hanem puszilj rajta még egyet. Onnantól már rá fogtok érezni.

De az első szájra puszi után konkrétan rá is kérdezhetsz, hogy: "Megcsókolhatlak?"

2015. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.nek ès 3.nak köszönöm, viszont a kettesnek mondanám hogy nem kène mások felett itèlkezni egy kèrdès alapján
2015. ápr. 1. 22:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja ès szerintem focipályára kellett volna menni :D alkalmas focizásra , főleg hogy a magyaroknak stadionokat èpítenek
2015. ápr. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!