Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Bennetek is felmerüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Bennetek is felmerülnek hasonló gondolatok a barátnőtökkel kapcsolatban, mint bennem?

Figyelt kérdés

Néha, amikor egyedül vagyok, arra gondolok, hogy a barátnőmmel a kapcsolatunk úgyse tarthat évekig, és már többet úgyse lehet kihozni belőle. Ekkor az jut eszembe, hogy egyszer, amikor találkozok vele, kidobom, és újra elkezdhetek szabadabban élni, mielőtt ő dobna ki engem.


Azért furcsa számomra ez, mert amikor vele vagyok együtt, eszembe nem jutna ilyen, nemhogy megcsináljam. És teljesen odavagyok a barátnőmért, élvezem minden percét annak, amit vele tölthetek. De amikor egyedül vagyok, és nem láttam néhány napja, a fent írtak jutnak az eszembe, és viszonylag gyakran.


2015. ápr. 2. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem számít mikor mi jut eszedbe....

Ha vele vagy mit érzel?

Innentől miért okoznál magadnak rosszatt?

2015. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha vele vagyok, nagyon jól érzem magam, és eszembe se jut a szakítás.
2015. ápr. 2. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak azert vagy mert tul realistan allsz hozza a kapcsolatotokhoz, de valoszinuleg csak azert mert felsz hogy megbanthat.

De ha bizol benne es szereted akkor szerintem nyugodtan almodozhatsz arrol mi lesz kesobb. Nekem az szokott az eszembe jutni hogy nalam jobbat is talalhat es ezt megis mondom neki altalaban. Olyankor leszid es mondja, hogy nalam soha jobbat nem talal.

18/L

2015. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. nem értem miért gondolkodsz ilyeneken, ha szereted barátnődet, és jól érzed magad vele, akkor örülj és becsüld meg.
2015. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!