Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy kapcsolat úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat úgy, hogy nagyon hasonló a személyiségünk?

Figyelt kérdés

Sajnos nem a békés, nyugodt típusú emberek vagyunk...egyszer veszekedtünk eddig, de az brutális volt, mindketten makacsak és akaratosak vagyunk, szóval tányértörős, csapkodós üvöltözés lett belőle, amúgy egy piti dolog miatt..

Fiatalok vagyunk még, nem vagyunk együtt régóta (17/20, 1 hónap), de kocsit tartok tőle, hogy az ilyen szintű szenvedélyesség nem vezet majd sok jóra később...

Ti mit gondoltok, mik a tapasztalataitok?

L


2015. márc. 29. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Működhet persze, amíg a konyhakés nem kerül elő.
2015. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én biztos szakítanék, már csak azért is, mert ha egy hónap után már tányérokat dobáltok, nem sok jót látok ebből.


Viszont arra se nagyon számíts, hogy akkor a következő kapcsolatod csúcsszuper, lesz, mert ha ilyen mentalitásod van, elég hamar a következő idegeire fogsz menni. Én a helyedben szakítanék és elgondolkodnék magamon, megpróbálnék változni, mert ez így kibírhatatlan hosszútávon.

2015. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A következő "összetűzéseteknél" ne lepődj meg ha kapsz egy-két gyomrost meg balegyenest.
2015. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a heves vérmérséklet meg a szenvedélyesség nem = az erőszakkal, nem ez kell ahhoz, hogy engem megüssön a barátom...
2015. márc. 29. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a párommal gyakorlatilag ugyanazok az emberek vagyunk, csak ő férfi és 7 évvel idősebb. Az ennek megfelelő különbségek az egyetlenek, amik befigyelnek a kapcsolatunkba, gyakori, hogy egymás gondolatait mondjuk ki, vagy egyszerre szólalunk meg, mert a reakcióink, gondolatank ennyire ugyanolyanok.


11 hónapja vagyunk együtt, és eddig talán egyszer veszekedtünk (azt se piti dolog miatt), pedig gyakorlatilag azóta élünk együtt, hogy találkoztunk. És nem azért, mert olyan nyugodt lenne bármelyikünk is. Én kifejezetten szenvedélyes vagyok, szeretek vitát generálni, impulzív és nagyon hangulatember vagyok. Mégis. Mellett nincs szükség sem hisztire, sem semmire.


Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, a személyiségnek nem csak egy aspektusában lehet hasonlítani vagy különbözni. Ha nektek ilyen "latinos" kapcsolat felel meg, hát élvezzétek, az is ugyanúgy jól működhet, mint ami nálunk van, a béke és nyugalom. De ha kis apróságokon ennyire össze tudtok veszni már az együtt járásotok első hónapjában, akkor igen, felmerül a kérdés: mi lesz a komolyabb problémáknál? Nem az agresszióra gondolok. Ha kis ügyekben nem tudtok veszekedés és tányértörés nélkül dűlőre jutni, akkor mégis, a komoly problémákat hogy oldanátok meg?


Azt gondolom, semmi gond a szenvedélyességgel, az impulzivitással, de annak is megvan a helye és ideje. Komoly kapcsolatnál nagyon fontos, hogy együtt tudjatok működni, amit úgy sokkal nehezebb, ha egyből egymás torkának ugratok.


22/l

2015. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nem lesz jó vége! A lány szintén 17 volt. Ugy indultunk, hogy elküldtük egymást nagyon a p....ba. 1 hét. Összejöttünk. De hét nem telt el balhé nélkül! 1/2 év után ott tartottunk, hogy már gyülölni se gyülöl! Bár legalább!

Akkor legalább érezne!

Ugy volt hogy életünk végéig megmaradunk egymásnak, min. barátnak. Most. Nem létezek számára!

2015. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5! #6 vagyok.

Ahogy az elején irtad!

Mi is olyanok voltunk!

A szenvedély, makacsság mégis idáig vezetett!

2015. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!