Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint kívülről nyalogatni a lekváros üveget; nem az igazi.
2014. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a távkapcs nem tud működni hosszútávon. Ha csak nem tudod, hogy meddig tart. Pl, egy évre el kell menned, és egy év múlva minden megy ugyanúgy. Persze, még így is tönkremehet, ha valaki félrelép.
2014. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PearlDiver ***** válasza:
100%

Voltam már többször távkapcsolatban, és az hogy többnyire nem vagytok együtt, megnehezíti az igazán közel kerülést egymáshoz. A szerelmed személyiségét csak úgy ismered meg igazán, ha sok minőségi időt töltesz vele - ezt a facebook meg a skype nem tudja pótolni, akármennyit töltötök is előtte. És az a veszély is fennáll, hogy abban a kevés időben, amit mégis együtt tudtok tölteni, kihangsúlyozódik a testiség, amire meg szimplán hülyeség felépíteni a kapcsolatot.

DE ha megvan bennetek az erős elhatározás, és ahogy #2 is írja, látszik a különlét vége, akkor talán nem érdemes egy jó lehetőséget kihagyni, vagy megszakítani a szíveteket.

Én egyik távkapcsolatomat sem bántam meg (az első is az volt, 800km), csak hát ugye véget értek.

24F

2014. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nem működhet egy kapcsolat.a távkapcsolatban pedig ritkán megoldható.
2014. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam nincs esélye
2014. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondani szokták: egy kapcsolatnak a távolság vagy nagyon rosszat vagy nagyon jót tesz. :) Kérdés milyen minőségű az a kapcsolat, amelyiknek jót. Vannak, akiknek bejön és összeköltözés a vége, vannak, akik elvéreznek.
2014. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam 15-20 km a határ, akármilyen primitívnek is látszik leírva. Nincs értelme kínlódni messzebbekkel. 28/F
2014. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!