Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fojtogassam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
A barátnőm arra kér, hogy szex közben fojtogassam, de én nem akarom, nem tudnám bántalmazni, soha nem emeltem kezet nőre. Viszont tegnap ultimátumot adott, hogy ha nem fojtogatom akkor keress majd egy olyan férfit aki megteszi. Nem lennék képes fojtogatni, de elveszíteni sem akarom.

2015. ápr. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Tőlem is kérték már nem is egyszer, nekem csak az elején okozott gondot, most már no problem.
2015. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha valamit csinálsz, csináld rendesen!

De inkább az anyósom fojtsd meg!

Lehetne?

2015. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Semmi rossz nincs benne, hiszen ezzel csak örömöt okozol neki!
2015. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Tégy egy próbát, nem kell ájulásig szorongatni azért... :D
2015. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Elég gáz az ultimátum a részéről, de egyébként a fojtogatás még nem bántalmazás, főleg, ha Ő kéri. Viszont ha Neked ez egyáltalán nem jön be, akkor mondd meg a barátnődnek és kész. Gyerekes dolog a részéről ezért ultimátumot adni, ha ezen kívül egyébként minden rendben köztetek.


22N

2015. ápr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én akkor se csinálnám

minden ilyentől undorodok, attól a nőtől is, aki ilyet kér

2015. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
játszatok vele ilyet, nekem minden álmom egy ilyen nő: [link]
2015. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kötözd ki és fojtogasd.Nem rossz az.Majd belejössz.
2015. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!