Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltem ennyire a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltem ennyire a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Amikor megtudtam hogy Zumba oktatásra iratkozott be a barátnőivel egyből előjöttek azok a gondolatok , hogy tuti majd talál ott valami kigyúrt pasit és engem elfelejt. De nincs hét hogy ne mondja hogy őszinte hozzám , és általában tényleg beszámol arról ha valaki pl próbált bevágódni nála a munkahelyén. Nagyon szeretjük egymást szinte minden téren jól kijövünk egymással


Nem vagyok csúnya pattanásos, hanem egy jóképű kiegyensúlyozott férfi. Viszont régen voltak csalódásaim kapcsolatok terén lehet hogy ez az oka annak hogy nehezen bízok meg a nőkben.


Valami tanács esetleg , hogy ezek a gondolatok megszűnjenek ?


F/27


2015. márc. 23. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a gondolatok természetesek, hogyha igazán szereted a másikat. Amíg nem beteges a féltékenység és a féltés, hanem egészséges szinten van, akkor semmi baj nincs vele. A párod is nyilvánvalóan megérti.
2015. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Birtokolni akarod, semmint szeretni őt.
2015. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sose mondom neki hogy ne menjen sehova , tudom hogy bizonyos szinten kell az a szabadság
2015. márc. 23. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zumbán nem sok férfi van:D
2015. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki azt felti akit szeret,ha nem visszed tulzasba a feltekenyseget nem hiszem hogy gondot okozna a kapcsolatnak.En is szoktam neha feltekeny lenni de en csalodttam es nem regebbi hanem a mostani parom mellet,de minden elomel azon vagyok hogy jobban bizzam benne.
2015. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem féltés....ez önbizalomhiány!!!!

A múltban elszenvedett csalódások, rossz tapasztalatok rányomják a bélyegüket a hozzáállásodra, félsz hogy újra megtörténik Veled ugyanaz amit már korábban átéltél és próbálod megelőzni, hogy újra bekövetkezzen mindez.

A megcsalásoknak soha nem a tényét kell firtatni, hanem az okát kell kideríteni. Ne a másikban keresd a hibát, mert az többnyire benned van...ha tisztában Vagy azzal, hogy a párod miért éppen Téged választott, akkor semmi más dologra nem kell koncentrálnod csak arra, hogy azt megadd Neki...és tuti hogy nem fog elhagyni. Nem baj ha jelzed mennyire fontos számodra, csak ne próbáld kisajátítani mert akkor menekülni fog!!!

Ha kivetíted rá a belső kétségeidet, féltékenykedsz és kérdezősködsz utána avval csak a saját sírodat fogod megásni....hagyjad hogy élje a saját életét és minden rendben lesz!!!

37F

2015. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!