Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, volt már olyan hetero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már olyan hetero párkapcsolatotok, amelyben nem csak egy kényszernek éreztétek a szexet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 17:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg nem tudom elképzelni. Ha jól szexel a pasi, szerintem senki sem ellenkezik.
2015. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Kérdezd csak körbe a barátnőidet ;)
2015. ápr. 2. 20:51
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen pasifuggo a dolog. 2. hazassagomban elek, az elsoben en is mindig igyekeztem elodazni a szexet, mindent kitalaltam csak ne kelljen, csak ha mar nagyon hianyom volt (kb3 hetente) A 2. ferjemmel 6 eve vagyunk egyutt, majdnem mindennap szexszelunk es imadom csinalni, nagyon elvezem. Szoval kedves kerdezo, nezz magadba es igyekezz megtalalni, hogyan okozhatsz oromet a partnerednek ahelyett, hogy itt altalanositasz.
2015. ápr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom eldönteni, hogy nem e csak trollkodik a kerdezö...

Ugyanis fel tucat nö kapasbol azt valaszolja, hogy egyszer sem erezte kenyszernek, de csak arra reagal, aki megkerdöjelezi az allaspontjat.


Amennyiben komoly a kerdes, tenyleg elgondolkodnek azon, hogy nem e magadban erdemes keresni a hibat.

Es mivel ugy tünik, kicsit lassu vagy:


Lehetseges, hogy volt baratnöid erre a kerdesre ugy valaszolnanak, hogy: "Igazabol eddig csak egy ilyen kapcsolatban ereztem ugy, de szerencsere ennek mar vege..."?

2015. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

2 esetben éli meg egy nő kényszernek a szexet:

1. Nem vonzódik a pasihoz x okból (netán undorodik tőle)

2. Szimplán $zar a pasi az ágyban.


Gondold végig, hogy a 2 variációból vajon melyik lehet rád igaz, ha ez a tapasztalatod, hogy a nők nem szeretnek szexelni (veled nem szeretnek, az 1 dolog...)

2015. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Na, kedves kérdező, te vagy a feminista pokol gyermeke vagy, vagy leszbikus, vagy provokátor, vagy mindhárom, vagy ezek közül kettő.
2015. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen a mostani is ilyen én az intim szőrtelenítést érzem csak kényszernek belőle. De arra sem a párom kényszerít hanem nem mernék annyira szőrösen állni elé.Viszont utálok intimet szőrteleníteni. Persze nem nyafogok neki emiatt.
2015. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

12: aktív téma barátnőkkel a dolog, nem kell körbekérdezni :) mindannyian nagyon szeretünk szexelni. olyan már volt, hogy esetleg valaki panaszkodott a minőségre, de úgy általában szerintem nagyon kevés ember van, aki a szexet magát nem szereti. hát még ha a szerelmemmel csináljuk, aki kifejezetten jó szerető...


őszintén érdekel, miből gondolod, hogy nők számára a szex csak kényszer lehet.

2015. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Még nem. Bár még csak egy kapcsolatom volt.

Gyakran volt az, hogy "ohh basszus csak dugja be és legyünk túl rajta". Teljesen elment a kedvem azóta az egésztől, már magamhoz sem nyúlok. Hát ez van.

2015. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

"visszakérdezek, te honnan vetted, hogy nem az nekik?"

ez az érvelés b azmeg! :D mondasz valami baromságot, és mi bizonyítsuk hogy mekkora hülyeség. :D

2015. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!