Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálja? Érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? Érez valamit irántam? 17/L

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytarsam két hete elkezdett csipkelodni velem, és fenekemmel volt elfoglalva:D majd egy hete elkezdtünk facebookon beszélgetni. Szinte egész nap.beszélünk, ha nem ő akkor én írok rá, reggel mindig ő ír hogy jó reggelt, esténként pedig "együtt" alszunk el. A suliban is vannak pillanatok mikor egymásra nézünk és van valami:D viszont többnyire nem merünk egymáshoz szólni.

Ha valakit érdekel még írok róla privátban.


2015. ápr. 2. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szex lesz :D
2015. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A facebookon éjjel nappal beszélgettek személyesen meg egymáshoz se szóltok ????

Ezen sürgősen változtassatok !!!

Jézus f**szát mi történik a mai fiatalokkal ...

2015. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ő nem mer hozzám szólni:DD
2015. ápr. 2. 19:31
 4/16 To7ka ***** válasza:
100%

Ez már ilyen standard dolog.. Figyelj arra, hogy ha túl messzire mentek az online beszélgetésekben, annál nehezebb lesz személyesen behonzi, sőt. Ahogy telik így az idő egyre kínosabb lesz, egyre furább lenne egymás szemébe nézni. Menj oda hozzá bátran, köszönj rá, és kérdezd meg hazakísérne-e, vagy ráér-e hétvégén sétálni veled.

Ha ő kis gyáva, kezdeményezz!:)

2015. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

azt mondta h nem csak dugni akar

Viszont ha mindig komolyra fordítom a szót és tudni akarom hogy mit akar és mit érez irántam akkor mindig azt mondja h nem tudja

2015. ápr. 2. 19:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Istenem ezt a csávót .... akkor hagyd őt, majd én elviszlek hétvégén. Másnapra már a nevét is elfelejted, becsületszavamra! ;)
2015. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

olyan meg nincs hogy nem tudja mit akar, csak nem őszinte.

A tököm tele van az ilyenekkel. Mértnem lehet szemtől szembe megmondani a nőnek hogy mit akarok? MErt lehet hogy elutasít? ÉS akkor mivan ??? Senkise fog belehalni

2015. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
azt mondta h mondjam meg h én mit akarok és ő úgy fog viszonyulni, mert nem szeretne pofáraesni:D
2015. ápr. 2. 19:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Drágám erről beszélek. Ez a gyerek egy gyáva féreg. Nem is, inkább egy patkány ...vagy kukac. Szóval férfiúi kötelessége eléd állni és megmondani face to face hogy mit akar tőled veled alattad feletted blablabla ..... nem pedig az hogy először mondd meg te és akkkor majd ő úgy viszonyul meg az anyámnak a szőrös melleit hogyne... ki ez a púdergyerek? Az ilyeneken olyan jót nevetek :DD
2015. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

én szeretném ha lenne valami:)

szerintetek van esély rá?:)

2015. ápr. 2. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!