Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálja? Érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? Érez valamit irántam? 17/L

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytarsam két hete elkezdett csipkelodni velem, és fenekemmel volt elfoglalva:D majd egy hete elkezdtünk facebookon beszélgetni. Szinte egész nap.beszélünk, ha nem ő akkor én írok rá, reggel mindig ő ír hogy jó reggelt, esténként pedig "együtt" alszunk el. A suliban is vannak pillanatok mikor egymásra nézünk és van valami:D viszont többnyire nem merünk egymáshoz szólni.

Ha valakit érdekel még írok róla privátban.


2015. ápr. 2. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
jah biztosan,tőle kérdezd,de nekem is elmesélheted ha akarod
2015. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mitmegnem adnék ha a mi osztályunkba is így menne a csajozás
2015. ápr. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És eddig nem vett észre csak most hirtelen?:D
2015. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Irtál nekem privátot, de ott nem enged válaszolni. A pasik nagyon gyökerek tudnak lenni, vigyázz nehogy csak pótlék legyél neki! Nem szabad naivan bedőlni mindennek. Mármint ez egy elég gyakori viselkedés fiúknál szakítás után. Számomra az is érthetetlen, hogy miért nem megy oda élőben, beszélgetni. Hány évesek vagytok?

Én amúgy azt mondom, hogy várj, ismerd meg jobban, és ne add oda magad neki könnyen. Ha vár rád akkor komolyan gondolja, ha nem és keres magának mást akkor nem. Ilyen egyszerű:)

2015. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondani bármit lehet.

17 évesen tényleg nem kéne ilyen beszarninak lennie:D

Na de amúgy ezt neked kell tudnod/érezned...

2015. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy idő!

Idővel kiderül, hogy mit akar :D

2015. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!