Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban. Akivel év eleje óta beszélgetünk. Mindig mikor chateltünk úgy irogatott mintha bejönnék neki. Félős a fiú és a magamódján próbált közeledni felém. Mindenki aki csak látta a beszélgetéseinket, azt mondta, hogy tetszem neki. A suliban is gyakran vettem észre, hogy bámul. Nemrég felmerült az, hogy még szingli és hogy kéne neki barátnő. Azt mondta, hogy küldjem el a szőke szobatársam telefonszámát. De nekem nincs is szőke szobatársam, viszont én szőke vagyok. Aztán írta, hogy neki mindenképp szőke lány kell. Később azt mondta, hogy az ő szíve már fogalt. Azt mondta, hogy az egyik osztálytársamba szerelmes, viszont ő se szőke. A csajjal még soha nem beszélt, de elvileg kilencedik óta tetszik neki(most végzősök vagyunk, viszont még facebookon sem ismerősök). A barátnőim szerint csak kamuzott, vagy lehet ezzel akar féltékennyé tenni, de én nem tudom mit higgyek. Légyszi, segítsetek! Köszi

2015. márc. 9. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen gyerekes ember kell neked?
2015. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jaj szőke mi? :) istenem.
2015. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Mindenki aki csak látta a beszélgetéseinket, azt mondta, hogy tetszem neki."

Korrektségből egyes.

2015. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!