Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ertem a sracot! Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem a sracot! Szerintetek erez meg valamit irantam? (Hosszu sztori, es kicsit bonyolult)

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam (fiu), es teljesen osszezavart. Amit tudni kell rola: nehezen nyilik meg, szemtelen, de megis van benne valami... Tortenet:

Elkezdtunk beszelgetni Whatsappon (Nemetorszagban elek, es itt is elnezest kerek az ekezetekert) es harmadik nap utan sziveket kezdett kuldeni. Feltem, mert tudom, hogy enneka fiunak mindig csak ket napos kapcsolatai voltak. Soha se volt szerelmes (egy lannyal is jart aki regebben a baratnom volt, es semmi szerelmre utalo jelet nem adott neki)... Aztan, egyre jobban kezdtem enis megkedvelni, ot. Es bumm. Osszejottunk. Valentinnapon volt az, mikor talalkoztunk. Mivel szegyenlosnek titulalta magat a kornyezetemben, ezert megbeszeltunk, hogy hozom a baratnomet, es felmegyunk az o haverjahoz igy "ellenni" -nem tudom, hogy mondjam-. Egesz vegig mosolygott ram, nezett csillogo szemekkel, majd megfogta a kezem mikor az agyon ultunk. Mivel elozo este nem aludtak ezert elfekudt mellettem es folyton odabujt hozzam. A feje az olemben volt, es nem engedte el. Volt egy kezre csok is kozben... Mikozben ps3aztak, vegig fogta a derekam az egyik kezevel, es nem akart elengedni. Mielott jarni kezdtunk volna, a suliban is egyfolytaban szemeztunk. Tobb masodpercig, es utana mindketten elmosolyodtunk. Vagy, eppen ramkacsintott orakozben, vagy mosolyogva integetett. A talalkozasunk utan, mikor visszakisertek a vonatallomasra, megcsokolt es megolelt. Ra ket napra szakitottunk. Mivel, van egy baratnoje (csak barat) aki, valamit mondott neki rolam, ami gondolom nem szep, de nem is igaz. Es mivel ot regebbota ismeri, hitt neki. Az elso nap a suliban, a szakitasunk utan nehez volt nagyon... Megint nezett, de nem boldogan. szomoru hosszu pillantasokkal "jutalmazott". A hazafele meno buszon, nem a barati tarsasagaba ult, hanem a busz kozepere ahol mindig en allok a baratnommel. Es lattam, hogy konnyezik a szeme. Hiaba nevetett a tomegben, ramnezett es szomoru lett. Baratnom azt allitja meg mindig szerelmes belem, de tenyle nem tudom. Ma tesi oran, nem vette le rolam a szemet, es tenyleg segitseget kernek. En szurtam el valamit? Vagy o?

Ui.: Azert szakitott egy pletyka miatt mert nem birja a kritikakat, kiskori emlekek miatt.

Koszonom, hogy elolvastatok!

15/L


2015. márc. 6. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt, egy honapig voltunk egyutt.
2015. márc. 6. 14:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pletyka miatt lehet valami olyat tudott meg rólad ami zavarja
2015. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted, mindenféleképpen beszélj vele, tisztázz mindent vele. Úgy írod, hogy szerinted te sem vagy neki még mindig közömbös, sőt. Csak valami zavarja, és ha ezt nem beszélitek meg mknél hamarabb, annak szakítás lesz a vége.

Én 19, a párom 13 volt amikor nem beszéltük ki a félreértéseket és szakítottunk... majd nagyon sokáig nem találkoztunk, de most már végre ő a párom (csak erre 34 évet vártunk). Akkor kellett volna mindent kibeszélni és nem hagyni a dolgokat. Csak egyet kell magadtól megkérdezni: mennyire szereted? Ha nem tud folytatódni a kapcsolat, legalább tudni fogod, hogy miért nem. Ilyen alkalom soha nem lesz.

2015. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves masodik!

Sajnos, mi mar szakitottunk. Nem mondom, hogy rengetegszer de gondoltam ra, hogy odamegyek hozza de mindig a barataival van, es ha ferre hivnam nem jonne, mert a baratai elott teljesen maskepp viselkedik... Azt mondana, hogy mondjam itt vagy, hogy lepjek le, mert nem erdekli. Whatsappon mindenesetre irtam neki nemregiben egy uzenetet, amiben az erzeseimet is kifejtettem, es eleg szomorura sikeredett, latta de nem irt semmit vissza. Masnap a suliban eleg fura volt, folyton a tekintetem kereste de nem tudtam egyszeruen ranezni...

A kerdesedre valaszolva, hogy mennyire szeretem... Nem nagyon volt ilyenben reszem meg, de mikor rammosolygott a hasambban pillangok voltak, az elso csokunk utan minden nap arra gondoltam, es minden negativum ellenere meg ma is mindennap ra gondolok. Menthetetlennek erzem magam.

A te torteneted viszont, adott egy kis remenyt, itt szeretnek gratulalni neked. Ez nagyon aranyos dolog. :)

2015. márc. 6. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy menthetetlen, csak a viszontatlan érzések kavarognak benned.

Párom nemsokára nagyon szerelmes lett, boldog volt és 2 gyermekük született, majd újra és újra szerelmes lett (+1 gyerek), és mi csak ez után találkoztunk újra. Így vagyunk nagyon boldogok. Köszönöm, hogy tetszik a sztorink.

Már átbeszéltük, hogy mi lett volna, ha akkor együtt maradunk. Arra gondolunk, hogy talán együtt könnyebb életünk lett volna ( és nem lenne hat gyerekünk). Viszont lenne egy közös.

Most a 20 éves lányunk kapcsolatait nézem ilyen gondolatokkal. Amikor 14 volt, akkor szakított egy kedves fiúval. Utána mondtuk is neki, hogy még találkozhatsz egyszer vele az életben.Azóta már a harmadik fiúval van, már együtt élnek szinte, mert már minden nap ott alszik.

Tehát fel a fejjel, még jönnek más pillangók.

2015. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!