Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret?

Figyelt kérdés

Szerintetek szeret vagy nem szeret vagy csak alapból vannak ilyen emberek?

-Azt mondja szeret.

De

-Sosem jönn oda csak úgy átölelni.

-Sosem jönn oda csak úgy puszit adni.(eddig mentem,de egy ideje ha én nem megyek akkor nincs semmi ,ez most tünt fel)

-Nem érintkezik,( nincs simi csak úgy..)

-Nem mond sosem semmi kedveset.

-Nem kérdezi meg hogy telt a napom.(nagyon ritka ha megkérdezi)

-Nem veszi figyelembe amit kérek tőle.

Húú most ennyi jutott az eszembe :)


2015. ápr. 3. 14:01
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem, mert aki szerelmes az nem igy viselkedik. Lehet, hogy szeret mint egy barat, de semmi tobb. Viszont, ha lany vagy az is lehet, hogy csak le akar fektetni es semmi komolyabb kapcsolatot nem akar tolled...
2015. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fleety ***** válasza:

A.) Lehet hogy ő alapból ilyen

B.) Csak a kufirc kell neki

2015. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 4 éve együtt vagyunk :)
2015. ápr. 3. 14:09
 4/7 anonim válasza:
Ez esetben nem lehetseges, hogy van egy masik szemely a kapcsolatokban? Akirol te ugyebar nem tudsz...
2015. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát Kyoya is szereti Erikát.. és Tomoe is szereti Nanamit.. szerintem szeret mert ha nem szeretne akor már rég szakított volna nem? Egyébként zserintem ő csak ilyen nem? Bár ezt nem tudhatom de ha az elején is ilyen volt akor szerintem ez aranyos! De ha sokkal "bújósabb" volt akor.. lehet van egy harmadik..
2015. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hihi

Utolso nem értelek :)

2015. ápr. 3. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elég őszinte a kapcsolatotok ahhoz, hogy meg tudjátok beszélni a problémáitokat ... üljetek le és mondd el neki, hogy nem érzed, hogy szeret.


Sanszos, hogy az fog kijönni belőle, hogy a párod nem tudja kimutatni az érzéseit (nálunk is ez volt).


Mi is sokat beszéltünk erről, és tudom, hogy kicsit meredek, de az én párom akkor kezdett változtatni, amikor feltűnt egy másik pasi a színen volt rá esély, hogy dobbantok a kapcsolatból.


Ez kb. 1 éve történt, azóta jól vagyunk.

2015. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!