Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal egy éve vagyunk együtt, és még nem mondta nekem hogy szeret. A legrosszabbra gondoljak?

Figyelt kérdés
Bókolni szinte sose bókol, viszont szeretgetni szokott, időnként megölel, megpuszil, viszont nem érzem elégnek. Többször beszéltünk már erről, nagyon nem változik. Viszont azt érzem, hogy velem tervez, velem akar lenni. Szerintetek mit tegyek?
2015. ápr. 3. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen. Vannak, akik ilyenek, és inkább máshogy mutatják ki a szeretetüket. Pl. ahogy írtad, bújás, ölelés, stb. Azt szavak nélkül is érzed ha szeret, legalábbis én így vagyok vele.

És amikor te mondod neki, hogy szereted mit válaszol? Azt, hogy én is vagy csak simán egy köszi, aha?

2015. ápr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmit sem szokott rá mondani, vagy eltereli a szót... Nem is nagyon szoktam neki mondani, rosszul esik.
2015. ápr. 3. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az embernek jól esik mikor mondják,hogy szeretlek,stb.Te kifogtál egy olyat,aki nem a szavak embere,és nem mutatja ki amit érez teljesen.Ha ezen kívül minden rendben,akkor ezt vagy megszokod,vagy megszöksz.
2015. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne feltétlen ebből indulj ki. Utolsó páromnak nem sűrűn mondtam, sőt, ha direktbe kérdezte "szeretsz?", mindig azt mondtam, hogy már mondtam, majd ha változás lesz, szólok...


De a mai napig szeretem. Hiába nem vagyunk együtt....

2015. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A pasik nem beszélni hanem kimutatni szokták/tudják/szeretik...stb.A pasik mindíg is cselekedtek a nők kotyognak meg drámáznak többet.

Ennyi....

2015. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előző, ez nem igaz. Az összes többi pasim érzelmesebb volt, beszéltek is róla, és ki is mutatták. Egyedül ő ilyen.
2015. ápr. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!