Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondta h öltözzek vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta h öltözzek vissza?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok eddig 2 barátom volt , soha nem volt futó kalandom még szűz vagyok , a fiúmnak nem volt otthon a családjából senki énmeg náluk voltam , és mondtam h masszírozzon egy kicsit meg , (nem akartam lefeküdni akkor vele ne értsétek félre:), még nem szexeltünk) bevittem hozzá a krémet és levetköztem , egy tanga volt rajtam és egy pánt nélküli top (tudjátok olyan mint a melltartó:DD ) bementem a szobába , rámnéz és csak annyit mondott : basszus öltözzél már föl ! ez nekem nagyon rosszul esett , már nem vonzódik hozzám vagy mi lehetett a gond ? vékony vagyok 172cm 53 kg sportolok " izmos" alakom van nincs rajtam felesleg (szerintem) miért mondhatta ?
2015. ápr. 3. 15:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
hát drága a TTI-d is azt mondja hogy normális vagy. Szóval szerintem is csak félt a fére értésektől
2015. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak tisztában van vele, hogy nem akarsz lefeküdni vele és úgy gondolta, hogy ne játssz a tűzzel. Amiben meg teljesen igaza van. Levetkőzöl előtte majdnem pucérra, ami kb. úgy hat egy pasira, hogy felizgul tőle rendesen, de meg itt előadod magad, hogy hát én nem akarok vele lefeküdni... Amikor minek vetkőzöl le előtte majdnem meztelenre?

Lehet úgy volt vele, ha továbbra is így lát, akkor biztos nem állná ki, hogy ne akarjon lefeküdni vele.

2015. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de egyetlen értelmes fiú sem öltöztetné fel a barátnőjét masszázs közben, az pont, hogy előjáték.
2015. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Valamennyire szerintem minden válaszolónak igaza van :D köszönöm hogy probáltok segiteni:)
2015. ápr. 3. 15:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki, csak félénk, "megijedt a lehetőségtől".
2015. ápr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:DD
2015. ápr. 3. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!