Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy erzem a baratom elhanyagol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem a baratom elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratom majdnem minden este a haverjaval van,nekem pedig kb fel orankent-orankent ir vissza.

Neha ugy erzem,fontosabb neki a haverja,mint en.En voltam mindig mellette,amikor a haverja nem.Megis en vagyok az,aki szinte mar le van szarva.

Mit csinaljak?



2015. ápr. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

mert nem érdekled

nem a nő az első, hanem a barát aki mindig ott lesz, még akkor is ha te nem leszel.

2015. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nalunk teljesen forditva volt.

Amikor osszeveszett a haverjaval akkor is en voltam ott neki.

2015. ápr. 3. 20:48
 3/4 anonim válasza:

Nekem is volt már ilyen.

Nem vezet semmi jóra,hogy ide kiírod,vele pedig nem beszéled meg..

De igaz,ők akkor is ott lesznek ha te már nem.

Lehet közös program is,mondd neki mennyetek akkor együtt el.

Beszéljétek meg mondd el ezt neki is.

Jobb előbb mint szakítás után

2015. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mar elmondtam neki,hogy ez engem zavat,de mindenre talalt valami kifogast.

ebbol tobb konfliktusunk is volt mar,de meg mindig kijarkal estenkent a haverjaval,holott tudja,hogy ez engem zavar.

kifogas:otthon unatkozik

2015. ápr. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!