Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdtem járni egy fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem járni egy fekete pasival, a fiam nagyon nem örül neki hogy tudnám vele megértetni hogy én szeretem őt és hogy fogadja el?

Figyelt kérdés
Már Európában született és 2 diplomája van, emellett nagyon rendes és kedves, szóval rasszista válaszok nem érdekelnek.

2015. ápr. 3. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
na legalább a fiad normális
2015. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem vagyok rasszista,nincsennek előitéleteim.De ha az anyámmal.....hát én se rajonganék érte.

21/F

2015. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy egy 2méteres rúddal turkálnak minden nap az anyukádban. Hát annak sztem te sem örülnél xD
2015. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ha megismeri és megkedveli, csak el fogja fogadni

de ne erőltesd, az csak ront a helyzeten

2015. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3# Pont nem érdekelne mert a szexualitás mindenki magánügye..
2015. ápr. 3. 21:51
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
megtagadnálak mint anyát
2015. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány éves a fiad? Mert az sem mindegy, ez esetben!
2015. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# 19 éves
2015. ápr. 3. 21:59
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok, lány. Mikor 11 éves voltam anya össze jött a mostani pasijával, és utáltam, nem akartam, hogy együtt legyenek, de nem tudtam mit tenni ellene. Mostanáig együtt vannak, sajnos már együtt is lakunk. Sosem akartam, és még mindíg nem repdesek az örömtől. Egyszerűen nem tudom elfogadni azt, hogy az anyám valaki mással van. A pasija sosem csinált nekem semmi rosszat, de egyszerűen nem tudom elfogadni..és hát nemtudom, nem is bízom meg benne. Ezen kívül anyum nagyon megváltozott, jobban törődik vele mint velem, olyan mintha fontosabb lenne ő mint én. Velem alig beszél, nemtudok vele beszélgetni komoly dolgokról..próbáld megérteni a fiad, beleélni magad a helyzetébe, mert én teljesen megértem őt
2015. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tényleg gondolj bele az ő helyzetébe is.

19 éves,anyunak fekete pasija van.És még ha nem is a barátoddal van baja,akkor a mai magyar társadalom felfogása (főleg a fiataloknak)....szerintem mindent elmondtam.

2-es voltam.

2015. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!