Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékeny vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátom sose hív el magával bulizni, mindig csak a haverokkal megy "kanbulira", ezen összevesztünk és ő szakított a vita hevében. Fiúhaverjaim elhívtak magukkal "búfelejtő" buliba (mielőtt valaki félreértené, nem akarunk egymástól semmit, kevés női barátnőm van, de sok pasihaverom van), úgyhogy elkezdtem válogatni, hogy mit vegyek fel. Felvettem egy szexi harisnyát, mire az (ex)barátom odaszólt, hogy őt nem érdekli, nem tudom idegesíteni ezzel. Mondtam, hogy nem is akarom, szóval normálisan viselkedtem, semmi szurkálódás. Elment itthonról, mire kaptam tőle egy sms-t hogy bezzeg neki sose vettem fel a harisnyát és hogy én leírtam ezzel magam előtte, semmit nem jelentett nekem... Ez most mit jelent, akkor mégiscsak zavarja?
2015. ápr. 4. 16:40
1 2
 1/12 szirup007 ***** válasza:
Tutu hogy zavarta 100000000%
2015. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szirup007 ***** válasza:
*Tuti
2015. ápr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 To7ka ***** válasza:
100%

Mit keres az ex barátod a lakásodon mikor öltözöl?

Egyébként szerintem csak az egyoldalú kapcsolatokat szereti, az Ő jól érzi magát (akár másokkal is), de a lány legyen egy stabil pont otthon.

De most komolyan, mit keresett ott? :D

2015. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerinte is halál féltékeny lett
2015. ápr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
biztosan együtt laknak akkor simán ott lehetett a lakásán miközben öltözött
2015. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
zavarta mint szarszag a legyet.
2015. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as,együttélésről még nem hallottál ?
2015. ápr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 To7ka ***** válasza:
Szakítás után? Nem! Határozottan nem élnék tovább együtt azzal, akivel szakítok.;)
2015. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Együtt lakunk.

Egyébként én meg azt feleltem neki erre, hogy hát legalább végre valaki elhív magával, nem csak a kanbulit ismeri. Meg volt olyan amikor együtt vásároltunk (akkor még béke volt), én próbálgattam ilyen szexi fűzőket, kértem hogy segítsen hátul összecsatolni, de nem is érdekelte... Szóval nem értem most mit izél.

2015. ápr. 4. 16:46
 10/12 Violetta 02 válasza:
Biztos, hogy zavarta.
2015. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!