Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltékeny vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékeny vagy nem?

Figyelt kérdés
A barátom sose hív el magával bulizni, mindig csak a haverokkal megy "kanbulira", ezen összevesztünk és ő szakított a vita hevében. Fiúhaverjaim elhívtak magukkal "búfelejtő" buliba (mielőtt valaki félreértené, nem akarunk egymástól semmit, kevés női barátnőm van, de sok pasihaverom van), úgyhogy elkezdtem válogatni, hogy mit vegyek fel. Felvettem egy szexi harisnyát, mire az (ex)barátom odaszólt, hogy őt nem érdekli, nem tudom idegesíteni ezzel. Mondtam, hogy nem is akarom, szóval normálisan viselkedtem, semmi szurkálódás. Elment itthonról, mire kaptam tőle egy sms-t hogy bezzeg neki sose vettem fel a harisnyát és hogy én leírtam ezzel magam előtte, semmit nem jelentett nekem... Ez most mit jelent, akkor mégiscsak zavarja?
2015. ápr. 4. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ki tudja mi tortent valojaban. En utalom az ilyen egyoldalu meseket.

Tul sok lanyt ismerek aki ugy meseli a tortenetet hogy magat a legpozitivabb helyzetbe tuntesse fel... Ennek is ilyen ize van.

2015. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy zavarta, és biztos rosszul esett neki, hogy "más" fiúk miatt kicsinosítottad magad.

Üljetek le, és nyugodt körülmények között tisztázzátok, hogy Neked is lenne még igényed a szórakozásra, de csak Vele.

A vita hevében sajnos bárki képes olyat mondani, amit soha nem gondolna más körülmények között komolyan!

2015. ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!