Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység. Van okom rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. Van okom rá? Vagy én vagyok beteges? Csajok, aki féltékeny hogyan küzdi le?

Figyelt kérdés

Párommal 6hónapja járunk.

Szeretjük egymást, de többször összekaptunk már azon,hogy én megvádoltam Őt azzal,hogy csajozik,megcsal-alaptalanul.


Vannak csaj ismerősei, akikkel nagyon ritkán de beszél,amióta ezeket elmondta nekem rettegek.

Ő tipikus telefonfüggö, még a wc-re is viszi a mobilt :D

És most éjjel is kiment wc-re (neki ez sokáig tart,tipikus férfi :D ) és vitte magával a telefont.

Ém valószínüleg közben elaludtam, és ezért nem hallottam.hogy öblített-e. Kivertem a balhét, hogy tuti nemis wc-zett csak valami csajnak irogatott.


Sosem találtam semmirt a telefonjába, semmi gyanúsat nem csinál.

Elmondta 1000x hogy sosem verne át, nem kéne neki más nő,de fejezzem be a gyanusitgatást,mert ezzel elmarom Őt.


Mégse tudok leállni.

Ez már túl tökéletes..olyan nincs hogy egy férfi hűséges és nem ver át.


Ha pittyeg a telója egyböl görcsben van a gyomrom, hogy "Háhhháá, most fog lebukni"-de csak a srácok írnak neki.


Ha haveri összejövetel van oda is hív, szeretgfet, keres, törődik velem, minden estét velem tölt, az összes szabadidejében velem van, programokat szervez, meglep ,dicsér, bókol.


De rettegek,hogy mi lesz rámun és elkezd csajozni.


Félek, hogy átver, egyre durvábban kombinálok és már az is idegesít ha pl nyomkodja a facebookját.

Pedig nem dugdossa a telefonját sem előlem


Olykor olyan vágy kap el, hogy átnézzem a mobilját, de nagyhezen leteszek róla.


Hogyan küzdjem le a féltékenységemet???


2015. ápr. 2. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég beteges amit csinálsz,súlyos önbizalomhiányod van.Mert ha meg lennél magaddal elégedve,akkor ez nem lenne.Úgyhogy növeld az önbizalmadat,van ezer dolog amivel lehet,mert ezt sokáig nem lehet elviselni.
2015. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felesleges legküzdened. Ha van esze, előbb hagy el, mint ahogy megtanulnàd ezt kezelni.
2015. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan küzd le, de leírom hogy sokan akik betegesen féltékenyek mit szoktak csinálni:

Ők szoktak megcsalni!!!! Hogy miért? Gondolom mert annyira félnek, hogy inkább ők csinálják, ezzel kiegyenlítik a számlát vagy hasonló.

2015. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra milyen nevetséges és idegesítő vagy amikor ok nélkül féltékenykedsz.Bízzál benne és magadban,akkor menni fog,különben el fog hagyni ha agyaskodsz minden szirszaron.
2015. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"De rettegek,hogy mi lesz rámun és elkezd csajozni."


Ha így folytatod, a féltékenységedre fog ráunni, és garantáltan otthagy a francba.


Barátom 800 km-re él tőlem, havonta találkozunk, bármit csinálhatna, sosem tudnám meg senkitől, mégsem aggódok soha. Miért csalna meg? Szeret és kész.

2015. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez már beteges, amit csinálsz......én biztos nem engedném Neked egy percig sem. Egy kapcsolat kölcsönös bizalomra és tiszteletre kell hogy épüljön, és ez nem azt jelenti, hogy mindketten beszámoltatjátok egymást percre pontosan ki,mit,hol és mikor csinált és engedélyt kértek a másiktól ha egyéni programot szeretnétek szervezni!!!

Nekem is volt olyan párom ,aki betegesen aggódott azért, hogy meg fogom csalni. Átnézte a ruhámat, a telefonomat,a tárcámat....persze mindezt úgy, hogy letagadta. Nem akartam vele veszekedni,mert teljesen feleslegesnek tartottam....mindösszesen annyit mondtam Neki, hogy ha még egyszer előfordul, hogy engedélyem nélkül kutat a holmijaim között, akkor elhagyom. 1 hétig sem bírta ki és gyakorlatilag megoldódott a probléma,mert ha nincs melletted senki, arra nehezen tudsz féltékeny lenni.

A féltékenység alapja az egoizmus, ne magaddal legyél elfoglalva, hanem a partnereddel...ha megadod neki mindazt amire szüksége van és bízol benne szinte biztos, hogy nem fog megcsalni...sőt, sokkal jobban fog hozzád ragaszkodni mint bárkihez is az életben. Tiltással, balhézással semmit nem érsz el, idővel megunja a veszekedéseket és odébbáll, mert nem erre vágyik. El kell döntened, hogy mi a célod....és aszerint kell viselkedned.

37F

2015. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz...


De amikor latom napkozben messengeren hogy 20-30perce volt elerheto egybol agyalok,hogy kivel beszelgethet...

Meg hogy ki az a no aki fonsosabb mint en es aki miatt surun fellep stb

2015. ápr. 2. 15:15
 8/9 A kérdező kommentje:

Amikor meglatom a telefont a kezeben azonnal elkap az idegesseg,hogy tuti nokkel beszelget,vagy csak egy novel (pl. Aki evekkel ezelott tetszett neki) es ilyenkor rossz erzes fog el.

Elkezdek gondolkodni es nem tudok leallni.


Most en us dolgozom,meg O is.

Es lattam hogy 1oraja vilt aktiv.

Mostis azon kattogok hogy vajon ki miatt lepeget fel...biztos csaj van a dologban es tuti mindig azzal a nivel beszel,miatta jarkal fel munkaido alatt 10x es a nobe szerelmes. ...stb...

Utana hazajon es teszi nekem a szepet

2015. ápr. 2. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy gondolod, hogy bármi közöd is van ahhoz, hogy kivel és miről beszélget? Szerintem nem. Ha úgy gondolja, hogy meg kell Veled ossza az elhangzottakat akkor el fogja mesélni!!!!

Azt kell megértened, hogy attól még hogy egy párt alkottok még nem sajátíthatod ki a párodat, igenis beszélhet és levelezhet más Nőkkel is, és hidd el nekem, hogy ezt nem tudod megakadályozni.

A lényeg .....ne a következmény miatt rettegjél, a kiváltó okkal foglalkozzál és minden rendben lesz!!!!

Megkérdezhetem mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok? Hogyan ismerkedtetek meg?

37F

2015. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!