Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasim túrja az orrát aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim túrja az orrát aztán MEGESZI amit kiszed. Egy hete járunk, de csak most észre. Valami baja van mentálisan, vagy gyerekkori traumara vezethető vissza?

Figyelt kérdés
Én nem mertem megkerdezni tőle...

2015. ápr. 4. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#7


Táplálkozol? Kajálsz bameg... Mit finomkodsz itt?

2015. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem azért,de milyen isteni lehet vele csókolózni:X
2015. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy eddig nem kaptál tőle egy száj fertőzést. Valószínűleg előző életében egy chilei bányász volt, arany után kutat. Meglásd egy napon gazdagok lesztek, miután kibányászta az aranyat fogadok, hogy túrós Ferinek hívják? xD
2015. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem Joachimnak hívják véletlenül?


https://www.youtube.com/watch?v=dIvXyu1N5Yw

2015. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem erre rá lehet függni. Egyik ismerősöm is folyamatosan csinálta, de nem tudott leállni vele. Egyébként egészségügyileg nincs vele probléma, ugyanis majd a lenyelt cucc úgyis megemésztődik majd, így nem fog elkapni semmi fertőzést. Ez csak egy rossz szokás, mint pl. hajtépkedés, körömrágás, cigizés, füvezés stb... csak ez gusztustalannak hat, mivel a saját szervezete által termelt váladékot és az orrában ragadt összeállt szennyeződött kupacot megeszi, ami nem nagy mértékű. Undorító szokás, de a cigi is, mégis sokan csinálják és az is mérgező, még sem riadunk vissza tőle, mert azt már sokat láttuk, nem nyálkás váladék és nem néz ki undorítóan, megszoktuk. Ha csókolózol, akkor is "nyálcsere" lép fel, olyan, mintha beleköpnénk egymás szájába, az higiénikusabb és jobb ettől? :D Főleg ha nem mos fogat vagy valami egészségügyi okból büdös a szája vagy cigizik... Mégis csókolózunk :D Szóval nem gáz a dolog... kérd meg, hogy ne előtted csinálja.
2015. ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#utolsó te gyanús vagy.,hogy te is szereted:)
2015. ápr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16: mi az hogy szereti! Propagálja!

:D

2015. ápr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 opened paradise ***** válasza:
57%
Kend be az ujját pirospaprikával.
2015. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem teszem, úgyhogy bukta :D Leírtam más szemszögből, amire Ti nem is tudtatok ellenvetést írni :D
2015. ápr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
NEM KAMU! Én ilyen lányt ismertem még nagyon régen az osztálytársam volt. Hát néhány barátnőmmel nagyot néztünk, amikor először rajtakaptuk. :D Eléggé undorító szokás, dehát ez van...
2015. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!