Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak vissza neki?

Figyelt kérdés

Tegnap/ma megvolt életem 1. pias bulija. Alig ittam vlmit, de valamiért a buli hevében ráírtam egy csajra fb-on, csak ennyit: "<3 *.*". A csajnak (valszeg) bejövök, ő is nekem, de mivel nem egy városban lakunk, ezért eddig csak fb-on dumálgattunk, lassan fél éve.

Ezt válaszolta: "miert kaptam ezt a szivet? :D egye fene, te is kapsz :$ <3".

Mit válaszoljak? Hülyeség volt ráírni, de ott vlmiért jó ötletnek tűnt.

15/F


2015. ápr. 5. 06:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már józanon butaságnak tartod, akkor valoszinuleg a leghelyesebb ha ezt Vele is kozlod, persze finoman. Valoszinuleg részegen előjött benned egyfajta érzelem fele, lehetsegesen amiatt mert sokat beszelgettek vagy mert alapjáraton tetszik, de ezek szerint nincs mélyebb erzelmed irányába.

Hogy mit kellene irnod, az attol is fugg szeretnel -e valamit a lanytol a jövőben. Ha igen, elmondhatod Neki, hogy ittas voltal valamiért akkor ezt irtad, de kicsit túlzásba estel de feltetlenul tedd hozza, hogy szeretned ha komolyabban ismerkednetek es aztán hatha alakul valamerre a dolog, hogy ne higyje azt, hogy hülyének nézed.

Ha nem akarsz tole semmit akkor is legyél tapintatos, de egyben határozott is, hogy bar részegen ezt leírtad de nincs jelentősége, de szeretned ha ez a "baráti" vagy haveri kapcsolat megmaradna. Ebben igazabol benne van, hogy Te nem akarod bonyolítani a dolgokat.

Kicsit gondold at hányadán állsz a lánnyal es ennek függvényében irj. :)

Sok sikert!

2015. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj egy kacsintós szmájlit ;)
2015. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!