Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megütött, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megütött, mit csináljak? Még soha nem történt ehhez hasonló.

Figyelt kérdés

Lemerült a telefonom, és nem tudtam felhívni, hogy később érek haza, mert lekéstem a buszom. Mentünk volna kajálni barátokkal, de nem tudtam így szólni, hogy menjen el nélkülem.

Mikor végül hazaértem, már az ajtóban elkezdett velem ordítani, hogy mit csináltam, mit képzelek, nem is volt így itthon főtt kaja, mert még főzni se voltam képes, miért nem kerestem egy k.va telefonfülkét, de kb. válaszolni sem tudtam, mert nem várta meg, csak kiabált. Erre elsírtam magam, és visszakiabáltam, hogy velem légy szíves ne beszéljen így, nem öltem embert, hogy ezt a hangnemet érdemeljem. Ő meg erre megpofozott, hogy nehogy nekem álljon már feljebb. Annyira megijedtem hogy köpni-nyelni nem tudtam, még a könnyeim is elálltak. Egyszerre bocsánatot kért, és mondta hogy nem is érti magát, csak mérges volt és ideges, hogy nem tudja hol vagyok. Én csak annyit mondtam, hogy oké, lezuhanyzok... azóta nem szóltam hozzá, de ő se hozzám. Mit kell ilyenkor csinálni? Nem tudom most azt se megfogalmazni hogy mit érzek...


Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 14. 20:16
1 2 3 4 5
 1/42 CptTomato ***** válasza:
100%

Van rengeteg szervezet bántalmazottaknak, ha megértültél 8nap túl gyógyulóan akkor rendőrség.

Amúgy meg kapcsolat és kommunikáció megszüntetése.

2015. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%

Ott kell az ilyen embert hagyni a fenébe. Ha egyszer egy ilyen kis dolog miatt ennyire eldurran az agya, hogy meg mer ütni egy nőt, az ilyenre nincs bocsánat.


Nagyon sajnálom, ami történt, de hagyd ott azt az embert.

2015. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Didiiayer ***** válasza:
Én ezek után nem tudnék tovább vele együtt maradni.
2015. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer történt hasonló… azonnal szakítottam.
2015. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
A férfi aki megüt egy nőt többé nem érdemli meg hogy férfinak hívják...
2015. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott a fenébe ha ilyen agresszív állat tud lenni egy ilyen apróság miatt. Az egymás megütése meg szerintem eleve egy kapcsolat végét jelenti.
2015. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

NEM ütök meg nőt ennél 100x komolyabb dologért se nemhogy egy ilyen piszlicsáré dolog miatt. Gyáva dolog. Hagyd ott, amíg tudod.


Mennyi idősek vagytok, mióta együtt?

2015. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
14%
Pénz számolva, asszony verve jó.
2015. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Az ilyet most kell otthagyni az első eset után.
2015. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Szerintem is végig kell gondolnom, mi lesz velünk, mert az az ember, akit én eddig a páromnak gondoltam, nem ütne meg senkit, nőt pláne.


Én 19 vagyok, ő 30, 2 éve vagyunk együtt, egy éve lakom nála.

2015. jan. 14. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!