Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hajnalban megütött barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajnalban megütött barátom. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap barátom elment kocsmázni a lakótársunkkal, annak barátnőjével, és kiderült, hogy a csaj munkatársa is ment velük, aki nyomul barátomra mostanában eléggé. Majd elmentek bulizni, a lakótársunk a telefont kinyomta, akárhányszor kerestem barátomat rajta keresztül. Mikor barátom hajnalban hazajött, veszekedtünk és anyázott nekem, én vissza anyáztam és megütött, nem olyan igazi nagy pofon volt, de azért megéreztem. Mi legyen? 2 éves kapcsolat, majdnem 1 éve együtt élünk.
2015. ápr. 5. 08:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha egyszer megütött és nem tettél semmit - később újra megteszi, csak keményebben.
2015. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
holnap költözök haza. az ütést megbocsájtottam volna, de délután már találkát beszélt a nyomulós csajjal jövőhétre.
2015. ápr. 5. 20:44
 13/17 anonim ***** válasza:
üss vissza
2015. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Leggyengébb férfi(nem is férfi) aki kezet emel egy nőre!!Szánalom!

23F

2015. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom sajnos,hogy az ilyeneket kerülni kell ha 1x is megütött és akármennyire is sajnálja.. tudom,hogy nehéz de sajnos aki ilyen az ilyen is marad :S
2015. ápr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én exem megütött egyszer, 4 évvel ez előtt(egy pofon volt). Akkor megbocsájtottam.

Tavaly novemberben viszont nem megütött, hanem rendesen izomból megvert egy veszekedés eredménye képpen.


Ez csak ideig órái működik. Megint meg fog ütni. Nem a jövő héten, lehet nem is 1-2 év mulva. Vigyázz, nem járj úgy mint én.

2015. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
dobd
2015. ápr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!