Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lany foiskolan a fiu otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lany foiskolan a fiu otthon, tovabb?

Figyelt kérdés

A kerdesem az lenne, hogy ti folytatnatok e a baratnotokkel a kapcsolatot ha az elmenne masik varosba foiskolara. Lehetosegetek lenne ra, hogy neha elmenjetek hozza stb. De aggodnatok az miatt, ha elmegy neha bulizni?

Nem szeretnek ilyne kozonseges valaszokat hogy jaj a parkapcsolat a bizalomrol szol mert legyen mindket fel barmilyne szerelmes, vagy szeresse barmennyire a masikat akkor is benne motoszkal az az erzes, hogy mivan ha talal nalam jobbat? Ez azert annal bonyolultabb helyzet minthogy jaj bizz meg benne..

Ez sajat pelda, mert en 18 eve svagyok, es szeretnek foiskolara menn a baratom 30. Nyilvan o mar kielte magat ilyen teren nekem meg talan most kezdodik az egesz. Nem a kielesrol van szo, mert nekem o a masodik baratom es nem is tervezek masokkal, sot hosszabb tavon is vele gondolnam az egeszet. Csak a nehai bulik amik kihagyhatatlanok ha ma ott vagyok es ezt a baratom se varna el hogy hagyjam ki, de hozza tette, ( mikor mit mondd egyik esetben azt hogy majd lejon hozzam stb, nyaron dolgozni foogk kulfoldon, es osszegyujtok egy kis penzt alberletre, emg kocsira szeretnek felre tenni. - masik esetben meg mikor osszeveszunk azt mondja hogy o nem fog az miatt idegeskedni hogy en ott mit csinalok! ) Ti hogy vagytok ezzel?


2015. ápr. 5. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Nehol lemaradtak a betuk mielott kisebbsegi embernek neznetek:) - mar**
2015. ápr. 5. 11:00
 2/2 anonim ***** válasza:

A sulit semmiképpen ne hagyd ott miatta!

Végezd el! Bármi áron!


Nyilván szeret téged azért mondd ilyesmit, meg mert duzzog, de igazából lehet ő is tudja, hogy egyetem miről szól. Nem az orgiákról beszélek, hanem a kapcsolatépítésről, a barátokról, a tanulásról és a további életről...

Ő 30 éves. Már belátja, hogy ha el akarsz menni úgyis el fogsz és nem foghatja a kezed. és nem is szabad!


Igen, benne van a pakliban, hogy találsz mást, aki korban és minden téren jobban illik hozzád. A klisén kívűl nagyn mást nem tudok mondani. Vagy kitartotok vagy nem. Fiatal vagy. Még annyi lehetőség van előtted. Ne parázz, csak éld az életed! Vagy így vagy úgy e a sorsod beteljesedik!

2015. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!