Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti otthon mernétek hagyni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthon mernétek hagyni egyedül?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok együtt barátnőmmel és pénteken nálam alszik viszont nekem reggel van egy 2 órás elintézni valóm.Szerintetek otthon merjem hagyni egyedül nálam vagy ne? Ti mit csinálnátok?
2015. márc. 25. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire nem bizol benne akkor megdugni se akard!
2015. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aludjatok együtt máskor, vagy kérd meg, hogy kísérjen el. Már nem azért, de egy hónap járás után én tutira nem hagynék senkit egyedül az otthonomban...
2015. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy vidd el magaddal ,vagy küld el valamiért a boltba ,nézelődni ,bár te tudod mennyire bízol meg benne ,
2015. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedül 1percre sem hagynám othon...nem azért mert nem bízok benne hanem mert alapból egy kényes szitu...én mindig a tesomra vagy valakire bíztam az asszonyt.és énsem maradok soha senkinél egyedül kiráz a hideg ha rá gondolok h egyedül valaki lakásában.
2015. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!