Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek hogy lássam majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy lássam majd a gyerekem?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy kapcsolatom ami tönkre ment.A exem pedig már 9-dik hónapban jár.Nem akartam hogy ez igy alakuljon de az exem édes annya fojamatosan ellenem hangolta lányát.Úgy döntöttün ösze költözün szüleinél mig nem tudunk külön menni, el áltam dolgozni, és egy hétvégén el mentünk ki kapcsolódni egy kicsit.Mikor haza értünk az exem édes annya el kezdett idegeskedni, és ezt lányán ki adva szavakkal meg vergödésével arra kényszeritett minket hogy fel öltözzünk és menjünk egy kicsit sétálni.Ez a lány reakcioja volt a történtekre én probáltam rá venni hogy nyugodjon le ö is én nem lessz baj.De öltözött kénytelen voltam én is, és az ajtonál járva vissza huzta a lányát nekem meg az mondta,,,NA TE ARRA MÉSZ AMERRE LÁTSZ.Meg kérdeztem páromat jön e velem? és azt mondta menjél!!'! Az anyukáját választotta, nem sokkar rá egy fél orára utánnam jöttek bocsánatot kértek, de én másnap össze pakoltam mert nem ez volt az elsö eset és nem birtam.Haza költöztem.AZÓTA A EXEM KERÜL ENGEM HIBÁZTAT HOGY EL JÖTTEM ÉS NEM KAPOK VÁLASZ HA A GYEREK FELÖL KÉRDEZEK APA ANYA KAPCSOLATOT SE SZERETNE ÉS AZ ANNYA ENNEK ÖRÜL NEVET A TELEFONBAN!!' MIT TEGYEK?
2015. ápr. 5. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Alig lehet elolvasni, amiket írtál! Nemcsak helyesírási hibák, hanem elütések is vannak benne jócskán.

Minek költöztetek a szüleihez? Azt írod, hogy az édesanyja ellened hangolja te meg odaköltözöl?

2015. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ezt nem tudtam dekodolni..
2015. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
SAJNOS TELEFONROL IROK AMI ANGOL BILLENTYÜS, NEM ERRE KÉRTEM VÁLASZ.
2015. ápr. 5. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Az angol billentyuzet akadalyoz az osszeszedett fogalmazasban? Kovethetetlen a tortenet. Fuss neki ismet.
2015. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

értem én, hogy nem tudsz irni és fogalmazni, de mi koze ennek ahhoz, hogy milyen a telefonod. én francia billentyuzetrol gépelek..és??


értelmetlen, amit kiirtál.. szerinted miért nem kapsz rá választ?

2015. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

értem én, hogy nem tudsz irni és fogalmazni, de mi koze ennek ahhoz, hogy milyen a telefonod. én francia billentyuzetrol gépelek..és??


értelmetlen, amit kiirtál.. szerinted miért nem kapsz rá választ??

2015. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borzaszto. Ilyen helyesirassal te elvegezted az altalanost?
2015. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mónika showba mehetnél, amilyen butának tűnsz.
2015. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!