Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na most ezek után hogy foglalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ezek után hogy foglalkozzak komolyabban egy nővel?

Figyelt kérdés

A lényeg h több év után megcsalt a barátnőm,szakítottunk,(ez másfél évvel ezelőtt volt)elég rossz volt,de hát na....

Aztán elkezdtem ugye ismerkedni, csajozni aztán ott tartok h kivétel nélkül mind párkapcsolatban házasságban élt.

most ezek után h bízzak meg egy csajban is???

Anyám kérdezi h mi van a kislányokkal?? most mit mondjak neki??h minden nő kur*va??

Legutóbb jöttem haza egy ilyen nőtől, bementem a kocsmába h inni valamit,poénkodtak a többiek h mire igyunk, nem volt semmi ok,aztán szóba jött a csajos téma, akkor is nekiálltam magyarázni erről,kiszámoltuk, az volt a 20. nő akit úgy h volt barátja vagy férje:D utána ment a ngy ivászat,a poén az h most jövök Miss 21.-től:S

na és akkor most ezek után h álljak szóba valakivel is????

komolyan mondom nem is elég az h nem bízok nőben,de semmibe nézem ilyen dolgok után őket,amit mondjuk mikor velük vagyok nem mutatok ki,de akkor is::S:S:S


2010. febr. 18. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha előbb azt kérdeznéd meg, hogy kapcsolatban van-e, mielőtt rástartolsz? Lehet, hogy ők nem is akarnak/akartak tőled semmi komolyabbat.
2010. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy rájuk startol, még visszautasíthatnák.
2010. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Abban igazad van h nem kérdezem meg,de nem is akarom tudni,mert akkor már nem érdekel, ha látom rajta h benne van a buliban akkor már nem midnegy??tudom h ettől komolyt nem lehet, amit ott akkor félre is rakok, a lényeg h ma is meg fog valaki szeretgetni:)
2010. febr. 18. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
A társkeresőkre is egy csomó olyan lány regisztrál akinek van barátja...szánalmas!
2010. febr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

hat azert egy komoly kapcsolatban egy huseges nore hiaba startolna ra, nem mondana, hogy jaj szegenykem, olyan kanos vagy es olyan tengernyi hianyod van hogy nem mondhatok nemet, kotelessegemnek erzem hogy most rogton kielegitselek a ferfi mosdoban. /:)


szerintem csak ugyanazok a tipusu nok vesznek korul (ergo rossz helyek, tarsasagok) vagy csak rajuk figyelsz fel. lehet hogy aki nem konnyuveru, sajnalod ra az energiat vagy nem talalod vonzonak.

de sajnos sok esetben egyet kell ertsek veled, van 1 nagyon jo fiu ismerosom aki par hetente meghuz egy olyan not (es szinte mindig masikat) akinek elvileg komoly kapcsolata, volegeneye, akarmije van, es magarol azt adja hogy csoda hogy meg nem avattak szentte.

2010. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Akkor ha meg nem érdekel, hogy van-e barátja, és neked úgy is van mindig valakid, aki szeretget, akkor miről is beszélünk? :D Hogyha nem kérdezed meg, akkor valószínűleg te se nagyon törekedsz a komoly kapcsolatra.

Elképzelhető, hogy rossz társaságban/területen tapigatózol :) Rengeteg lány van, aki hűséges párra vágyik, és ők maguk is hűségesek.

Ne add fel, és sok sikert!

2010. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az ilyenhez mint te komoly nők nem is akarnak közel kerülni, már bocs hogy ezt mondom, de nekem sem kéne ilyen pasi mint te. Az olyanokat vonzod amilyen te is vagy... ez általában így működik.
2010. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem láttam semmi rosszat a pasiban.
2010. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezek után csak abban bízhatsz hogy szerencséd lesz vagy nem tudom. De ez van manapság, ide süllyedt a világ. Tisztelet a kivételnek. És én is ugyanígy érzek mint te, pontosan. Viszont én már próbálom kideríteni hogy most van e valakije vagy sem, mert engem is megcsaltak és azért ábrándultam ki, és haragudtam a barátnőmre is meg a csávójára is, és nem akarok én lenni az aki miatt más kapcsolat szétmegy. Az az 1-2 szex nem ér annyit. Ha meg egyedül maradok mert nincs egy normális nő sem, vagy csak én nem találom meg, lesz@rom, jól megvagyok egyedül...minthogy megalkudjak egy félrekacsingató rib@nc mellett
2010. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Első

Félreértesz, nem arról van szó, h van állandó szexpartner, hanem h ha odamegyek a csajhoz, beszélgetünk és közben kiderül esetleg,de látom h a csaj továbbra is vevő, nem érdekel h van pasija, mert tudod h ő benne van, meg pasi vagyok szal nem fogom elzavarni.

Másrészt számítottam erre h nem jó helyen keregélsz, csak elmondanám h nem kell itt diszkózni meg tököm tudja, a Miss 21. aki férjes amúgy úgy jött össze, h visszavittem a könnnytárbaXD a konyvet,vettem ki újat, bejött velem h megkeresse h hol van,lehajolt,megjegyezte h h be van gyepesdve, mondom én is be voltam,akkor jöttem rá mikor múltkor bútort pakoltunk.aztán elolvastam a könyvet visszavittem,kérdeztem h na jár e ki futni?mondta h nem mert nicns kivel egyedül meg olyan izé, na mondom akkor mi lenne ha...

2010. febr. 18. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!