Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez annyira magas. Elmagyarázna egy fiú? 18L

Figyelt kérdés
Van barátom. Tudomásomra jutott, hogy tetszik neki egy csaj, aki alakra teljesen más, mint én, (vékonyka vagyok, a csaj nem. nem kövér, csak na, dekaratívabb...) és még idősebb is nála. Nem értem ezt...
2015. febr. 8. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz?
2015. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megtetszettek neki a naaaagy csöcsök. Nincs ezen mit rugózni.
2015. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Minek jön be neki?
2015. febr. 8. 10:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most ez mitől magas? Hogy mondjam el kínaiul? TETSZIK A BARÁTODNAK EGY LÁNY, DE VELED VAN MÉG. ÉS IDŐSEBB MINT TE ÉS LEHET FELFOGJA A DOLGOKAT MERT TE NEM NAGYON ÉRTEEEED. ÉÉRRTEEED?!
2015. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a nem érthető? Azt gondolod, hogy csak azért, mert a barátod, akkor a fizika és/vagy az állam törvényei alapján neki nem tetszhet rajtad kívül más?

Öröm látni, hogy már így reggel is néhányan gőzerővel próbálják bebizonyítani, hogy több lábujjuk van, mind IQ hányadosuk.

2015. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Minek? Mármint miért? Lehet, hogy hihetetlen, de attól, hogy a vékony lányok tetszenek neki, tetszhetnek a nem vékonyak is. A kettő nem zárja ki egymást.
2015. febr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de amennyiben arról van szó, hogy megemlítette valamelyik haverjának pár szóban, hogy külsőre bejövős neki a leányzó, akkor nem értem, mi ezen az érthetetlen. Attól még, hogy az ideálja más, imádhat téged minden porcikáddal együtt, ha már egyszer szerelmes beléd, illetve tetszhettek neki egyformán attól függetlenül, hogy mások vagytok (a húslevest és a somlói galuskát is lehet szeretni egyszerre).
2015. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Meg is akarná fektetni. Elovastam pár smsét...
2015. febr. 8. 10:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sőt! A húsleves után rögtön lehet enni somlói galuskát!
2015. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Meg is akarná fektetni."


Akkor ne siránkozzál itt, hanem szakíts vele! (Mondjuk tőled se volt szép, hogy az SMS-eit nézegetted, de úgy látszik, igazad volt.)

2015. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!