Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irjak neki vagy hagyjam? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki vagy hagyjam? 17/L

Figyelt kérdés

a baratommal a 2.randin tul messzire mentunk es lelki traumat okozott nekem azzal amit tett...nem alltam keszen az intimitasra es teljesen rammaszott....a szuzessegem ugyan nem vette szerencsere el de sokat fogdosott erogen zonaimon belul es ez lesokkolt....miutan megtette mindezt, kozolte hogy nem tudja meg mit akar tolem es lehet csak a baratsagban maradna....ezzel rettenetesen megsertett es felhaboritott hogy akkor az elozo dolgokat akkor mire veljem...

ez volt 3napja.

miutan randi vegen elkoszontunk, teljesen latszott rajtam az a terheltseg amit okozott nekem..es azt mondta ha nem leszek boldog, akkor nem ir egy hetig egy szot sem.

nem irt mar 3napja...de en le akarom zarni ezt az egeszet mert mar felek tole...felek vele kettesben maradni azert mert mindig attol rettegnek hogy megeroszakol..irjak neki hogy vege vagy varjam meg mig ir hogy elkuldhessem?

en 17/L o 20/F


2015. ápr. 6. 00:09
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
Mondom küld el a pics àba, az meg, h nem vagy gyerek okè, maradjunk annyiban, hogy mèg nõ sem vagy.
2015. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Kit erdekel mondta -e?

Ha az egyik fel azt mondja, hogy nem , akkor nem. Verje ki otthon inkabb, az ilyen ember es ne menjen no kozelebe. Komolyan, ide hany evesek jarnak? 12?

Szakitsd meg a kapcsolatot vele kerdezo, es ird meg neki, hogy tobbet nem szeretned latni. Nem kell kontorfalazni.

2015. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
"Ha az egyik fel azt mondja, hogy nem , akkor nem." Sokat tudsz az életről, látom.
2015. ápr. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

mondhattam hogy nem ha ot ez hidegen hagyta!

es tudta nagyon jol hogy szuz vagyok

2015. ápr. 6. 00:39
 25/33 Missi_Key ***** válasza:
de komolyan...határozott voltál? mert én kb ismerek olyan embereket akik azt nem merik megmondani ha ételallergiájuk van és inkább megeszik csak megszólalni ne kelljen..ha te is kb így ellenkeztél akk nem csoda h nem érti meg, mert nem gondolatolvasó..csak ezért érdekelne h mi után félsz te tőle...
2015. ápr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
95%

Miert b+?

Ha neked azt mondja egy lany, hogy nem akarja te akkor is felcsinalod?

2015. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
lefagytam es lesokkolt allapotba kerultem igy nem nagyon tudtam a nem-en kivul mivel vedekezni sajnos...
2015. ápr. 6. 00:45
 28/33 Missi_Key ***** válasza:
5%
hát akkor ne csodálkozz...ha csak benyögsz egy halvány nemet, de nem lököd félre a kezét..azt a legtöbben úgy veszik hogy csak húzod az agyát...
2015. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
26: Amikor valaki azt mondja, hogy nem, nem biztos, hogy nemre gondol. Félénk lányoknál gyakran a kissé erőszakosabb viselkedés vezet célra. Ha rajtuk múlna, inkább pityeregnének, hazudozva önmaguknak.
2015. ápr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ne csodalkozzon? Szoval, ha vki sokkot kap, vagy annyira fel, hogy nem mer semmit csinalni es tegyuk fel a pasi meg is eroszakolta volna, meg O lenne a hibas? Tudom nehez lehet felfogni de bizonyos helyzeteket nem mindenki tud ugyan ugy kezel(nyilvan okosabb lett volna , ha elloki vagy megpofozza de mi van ha jobban bedurvul a srac?) Mit nem lehet erteni egy nem-en? Eleg hulyenek kell ahhoz lenni, hogy vki ne ertsen a szep szobol.
2015. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!