Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Irjak rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Irjak rá, hogy beszéjünk vagy hagyjam menni?

Figyelt kérdés
Ő tisztában van az érzéseimmel, és ott van nekem, mint barát. Törődik velem, és amikor együtt vagyunk, különlegesnek érzem magam(elcsattant nehany csok. Érezteti velem, hogy fontos vagyok neki, és megértjük egymást ha csak egymásra nézünk. Mégis csak "barátok" vagyunk. De én belefáradtam ebbe.Azt mondja hogy többet érez irántam, mint barátság...de nem tudja meg h mi ez a dolog koztunk. Úgy érzem, több van köztünk barátságnál, és szeretnék tisztán látni. Ha meg nem akar többet barátságnál, akkor engedje, hogy elfelejtsem, mert akkor tovább kell lépnem. Volt egy vitánk is emiatt. Egyszer aztmondta ois szeret.. mostanában nem keresett. Nem tudom mit kellene tennem. Mikor kettesben voltunk tervezgetett is velem..de tehetetlen vagyok. Segitsetek..
2014. febr. 10. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi innen nem sokat tudhatunk segíteni...max ajánlani, hogy üljetek le s beszéljétek meg.
2014. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!