Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiu oszt.társam akibe nagyon szerelmes vagyok, én azt gondolom hogy ő is érez irántam valamit. Hogyan kérdezzem meg tőle hogy legyen valami ebből?

16/l



2015. ápr. 6. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
"Akarod hogy leszopjalak?"
2015. ápr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Told le a bugyit. Ha normális, rádkattan. Így szavak nélkül is megértitek egymást.
2015. ápr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mért kell mindenkinek ilyen kib*szott hülyének lennie???
2015. ápr. 6. 01:40
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
mert hülye a kérdés, vagyis bocsi, nincsenek hülye kérdések, csak hülye emberek úgy hallottam
2015. ápr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tele van az oldal ilyen hülye kérdésekkel, a legegyszerűbb, h félrehívod, és mondod neki szépen nyálasan, kis aranyos pofival, h én úgy érzem, h nagyon megkedveltelek, esetleg te nem érzel így, vagy nem működhetne szted köztünk kapcsolat?


nem kell ehhez nagyon kérdést kiírni, ha nem, akkor nem, ha igen, akkor mondja, h de én is így gondoltam, mindig is vágytam rád Hosé Manuel, szeretlek Rosalinda, és dugtok nagyokat, míg meg nem döglötök, és el nem lesz temetve a rothadt testetek, ennyi

2015. ápr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rem en az ertelmes mercet elerem neked, megprobalok segiteni. Sztem ha nem ismered komolyabban (amit nem irtal), nem erdemes igy egybol megkerdezni, mert ha netan nem kedvel, es felreismerted, az eleg kinos lehet a tovabbiakra nezve. Minel jobban probalj hozza kozeledni, beszelgess vele amennyit csak tudsz, es hivd el gyakran ugy, hogy ne legyen korulottetek semmi zavaro tenyezo. Ha o is erez vmi komolyabbat irantad, elobb-utobb lephet o is, de ne varj vele a vegtelensegig. Ha ugy erzed, hogy a megfelelo pillanat az, akk kerdezed meg tole, de ne rohand le, a szerelmes vagyok beled, meg tarsaivall.. minel finomabban mondod neki, annal megertobb lesz, barmi lesz a vegeredmeny. Pl.: ugy erzem elkezdtem tobbet erezni irantad, vagy ha komolyan erzed a vonzodast felole, azt hiszem a mi kapcsolatunk kezd magasabb szintre lepni, mint a baratsag..nem igy gondolod? (Ezt pont egy csaj mondta nekem..) ha ebbol nem erti meg mire gondolsz, hagyd a gyereket, vagy nem jossz be neki, vagy tul hulye..
2015. ápr. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!