Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg, hogy mi van köztünk?

Figyelt kérdés
Egy ideje kavarok egy sráccal, kb hetente egyszer találkozunk, de én nem akarok megmaradni kavarás szinten. Hogyan kérdezzek rá, hogy most hogy állunk? Nagyon sokszor beszél arról, hogy megfektetne (szűz vagyok), és félek hogy csak erre kellenék neki, nem párkapcsolatra, néha viszont már hosszú távra tervezget velem, nem értem a viselkedését. 17/L
2015. márc. 8. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Egy picsogós kis szűz csaj semmi egyébre nem való.
2015. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kettőtőkről van szó. Akkor miért csak ő tudja megmondani, mi is van köztetek?
2015. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
36%
Sajnos a te korosztályod ilyen.ilyenek a mai tinik.lefektetnek aztán kidobnak.ezzel sajnos számolnod kell
2015. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Mi jogon alakítasz ki másokról ilyen undorítóan véleményt? Egy normális kérdést tettem fel, ha nem tudsz rá értelmesen és kultúráltan válaszolni, akkor menj tovább. Nem olyan nehéz...
2015. márc. 8. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén szólva...hogy lehet valakinek egy ilyen bunkó ember szimpatikus, aki csak úgy nyíltan kimondja neked, hogy megfektetne? NEKTEK TÉNYLEG EZ KELL??!
2015. márc. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs de tényleg ilyen beszólás után az hogy hosszu távra tervezget igen hiteltelen. El akar vakitani. Hogy irjam?

Bizalmat akar kelteni maga iránt benned!

Csak igen kérdéses, hogy ha odaadod magad, milyen lesz a vége! Vagy komolyan gondolja ez szerintem 10%, vagy "használ" egy darabig és szevasz!

Hozzá teszem, hasonlo szituban elmondtam ugyan ezt a véleményem. Rám nézve lett rossz vége!

2015. márc. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg ilyeneket mond neked... mégis mit gondolsz?? nem feltételezhető hogy van komolyabb szándéka
2015. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!