Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Május fa, nincs sok idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május fa, nincs sok idő, hogyan tudnám elkápráztatni?

Figyelt kérdés
Közeledik május elseje és egy olyan május fát akarok amit örökké megjegyez! Nehéz dolgom van, mert mesélte a lány, hogy az egyik évben az akkori barátja ellopta a falu május fáját és azt kapta meg. Nekem ennél valami sokkal nagyobbat kell alkotnom! Tehát nem a pénzköltés a lényeg, hanem az hogy mennyire különleges, de ha egy ötlet jó, arra nem sajnálom a pénzt!

2015. ápr. 6. 04:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most arra jutottam, hogy keresek egy fát a lakhelye közelében ami bazi nagy, mert nem akarom szétbarmolni a kertjét, ráadásul a két kutyája darabokra tép mindent :D

Szóval keresek egy fát a közelében, a leghatalmasabbat, feldíszítem fehér vastag textilszalagokkal meg papírból kivágok nagy piros szíveket és fellógatom a fára. A fa körül lenyírom körbe (kb 5 méterre) a füvet meg egy odavezető úton, ezt leszórom virágszirmokkal. Egy piknikes takarót leteszek a fa elé.

Aztán még kitaláltam egy olyat, hogy mikor meglátja a fát szirmokat hullatok le a fáról (már az eszköz is megvan amivel megcsinálom). Az egészről lesz videó, mert kiteszek több "titkos" kamerát :)))

Köszi mindenkinek!

2015. ápr. 21. 09:16
 12/13 anonim ***** válasza:

WOW!!!

Majd írd le légyszi hogyan reagált rá!

2015. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hálátlan genyó volt! Egy hét múlva szakítottunk. Kar h nem ultettem ! A mai napig szegyellne nagat :D
2017. nov. 10. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!