Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked melyik társkereső a nyerő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked melyik társkereső a nyerő?

Figyelt kérdés

(A gyakorin kívül... :D és kérlek ne írd a gyakorikerdesek.hu-t le :) )


19 éves/Nő


2015. ápr. 6. 09:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A személyes!
2015. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Eddig még egyik sem jött be igazán, tegnap regisztráltam a twoo-ra, kíváncsi leszek. Képet is raktam fel, meg ide is feltettem egy kérdésemben ugyanazt a képet, de a kedves modik törölték a kérdésem.
2015. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sose próbálkoztam, de a társkeresőben amúgy se nagyon, hiszek és nem sok reményt látok ott ismerkedni. A legtöbb fizetős, és sajnos részben kamuk is, sok fake profillal. Tudod vannak azok az üzenetek amik szoktak jönni, ez az írt neked, ismerkedne veled de fizess már elő 3 ezer forintot, hogy megnézhesd. Na ez mind automatikus kamu üzenet, ugyanis ha "saddjkds dlsd" névvel regisztrálsz, ezeket ugyan úgy megkapod ezek csak arra vannak, hogy pénzt csaljanak ki az emberekből, így én nagyívűben kerülöm a társkeresőket. Azt meg, hogy neked melyik a nyerő azt neked kell eldöntened. Ha többre regisztrálsz nagyobb sikert érsz el, ha szép vagy és tudsz kedvesen mosolyogni százával fogod kapni az üzeneteket.
2015. ápr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a love.hu egész jó.

20/N

2015. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
tinder
2015. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
love.hu
2015. ápr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A nők mindenhol csak a jóképű pasasokat méltatják válaszra.
2015. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Na, most már a twoo-ról is töröltem magam, nem fogok ott szuttyogni. Amúgy se jönnék be senkinek.
2015. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen fejjel, amilyen nekem van, nem is csodálom,hogy senki nem akar velem ismerkedni.
2015. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Tapasztalatból mondom, hogy a love.hu egész jó." Hogyne lenne jó, pár perce regisztráltam, aztán megakartam nézni egy képet kinagyítva, de rögtön benyögte az a nyomoronc oldal, hogy legyek prémium vagy vip tag. Egyik társkereső csodásabb, mint a másik. Fizessek előre a bizonytalan dolgokért.
2015. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!