Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked melyik társkereső a nyerő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked melyik társkereső a nyerő?

Figyelt kérdés

(A gyakorin kívül... :D és kérlek ne írd a gyakorikerdesek.hu-t le :) )


19 éves/Nő


2015. ápr. 6. 09:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ugye írnom sem kell,hogy onnan is töröltem magam.
2015. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

10es válaszoló: miért kell engem leszólni mert szerintem jó a love.hu?

Nekem bejött. Bárkivel lehet chatelni barmennyit, lehet napi néhány flörtöt küldeni üzivel, ezen kívül napi 5 levelet ingyenesen. Nehogy már egy napra ez ne legyen elég... egyáltalán nem kell fizetni ott ahhoz,hogy társat találjunk. Én sok emberrel ismerkedtem ott, de most találtunk egymásra ott valakivel akivel remélhetőlég végre kapcsolat lesz mert eddig minden oké. Szerintem az egyik legnormálisabb társkereső oldal.

20/N

2015. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja, hát egy nő akármilyen oldalra regisztrálhat, lesznek tucatjával,akik ismerkedni akarnak vele, sőt egy nőnek elég csak átszaladni a szomszéd kisboltba, ott is esz olyan,akinek befog jönni, egy férfinak ezzel ellentétben meg el kell követnie mindent, ha nem jóképű, hogy egyáltalán annyit írjanak vagy mondjanak neki, hogy "bocs nem vagy az esetem". Ennyit erről, igazságtalan fos ez az egész partnerkeresés.
2015. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12-13 válaszból összvisz 2-3 vonatkozott a kérdésemre :D
2015. ápr. 6. 22:01
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem is a love.hu jött be. Ott ismertem meg a jelenlegi páromat is. Elég volt néhány tartalmasabb levelet váltanunk, aztán jött a személyes találkozás. Ehhez nem kellett fizetni. Sőt, az egyik exemet is ott ismertem meg anno, és három évig együtt is voltunk. A jelenlegi kapcsolatom másfél éve tart, együtt is élünk.


26/l

2015. ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
13-as válaszoló: Egy válaszodból is megértettük, hogy neked nem jönnek be a társkeresők, köszönjük szépen, nem kell még ötöt írni és fröcsögni.
2015. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Elhallgatsz kedves utolsó, igaz?
2015. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még mindig itt pattogsz? Húzzál már el! Senki nem kíváncsi a nyomorodra, hogy mennyire forever alone vagy.
2015. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"sőt egy nőnek elég csak átszaladni a szomszéd kisboltba, ott is esz olyan,akinek befog jönni, egy férfinak"


:D :D na már megint egy vernyákoló "minden nő r.banc gonosz bezzeg ők 2,3 tized másodperc alatt találnak párt" tipusu kommentelő. Komolyan ilyenekkel nyugtatod magad? Meg még el is hiszed? :D

2015. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!