Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok ezért a pasitokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok ezért a pasitokat? 18/L

Figyelt kérdés
Néha rájön az 5 perc és akkor minden szar ellene van az egész világ erre elmegy pár haverjával leissza magát azt se tudja hol voltak mit csináltak csak másnap reggel amikor kopogtatnak a rendőrök mert éppen szétvert egy kocsmát.Ilyen történetei vannak neki.Amúgy egy rendezett,normális,pozitív gondolkodású okos srác egy erős főiskolán tanul.Semmi bajom vele ezeken a kitérőkön kívül.Elképesztő amiket tud művelni.Egyszer igazoltatták a rendőrök és azokba is bele kötött meg össze verekedett velük.Nem ilyen amúgy de ha iszik akkor kész vége.Se kép se hang.Ráadásul a verekedések miatt nagyon aggódok.Mert ha iszik és valaki akár már hangosabban szól a másikhoz ő ott van.190 magas erős testalkatú bár vékony de amiket nekem meséltek róla h miket csinál...Még a végén kárt tesz valakiben és lecsukják.Ahh nagyon szertem meg ő is engem de nem bírom olyankor elviselni :/ Ezért megéri szakítani vele?:S
2015. ápr. 6. 21:08
1 2
 11/18 TallandThin Boy ***** válasza:

#10 Honnan tudod? Ha azt sem tudja sokszor, hogy mit csinál?


Persze nem kívánom ezt, soha ne üssön meg, de jobb az elővigyázatosság.

2015. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Most még nem ütne meg, de hidd el hamarosan rajta leszel a listán! 20 évig rendőr voltam tudom mit beszélek!

Tehát vagy keress másik pasit, vagy vedd rá valahogyan az ital elhagyására! Ez utóbbira úgy sincs semmi esélyed, ezlrt marad az első javaslatom!

Ha nem teszed, hamarosan nagyon meg fogod bánni!

2015. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Személyiségzavar alkohol hatására,ez az ő baja.Kezeltesse magát.
2015. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
csak egy szokoásos gizda nagyképű tucat gyerek aki jó helyen verekszik :D próbálna itt keménykedni a kocsmákba,vagy csak úgy,egyből fémmel kínálnák a szívét,ha erős ha nem :,D
2015. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt a pia okozza.

Nos nekem is volt egy ilyen kapcsolatom 10 évig húztam.Mindig reménykedtem,hogy majd megváltozik.Pontosan úgy viselkedett mint a barátod.Aztán egyre durvább lett évről,évre.Mindenkivel kötekedett,állandóan balhézott ha ivott.Engem nem bántott de a pofája egyre mocskosabb volt,féltékeny is volt és ha csak rámnézett valaki ütött.

Nem lehetett vele sehová szórakozni menni balhé nélkül.Amikor egyedül ment el biztos,hogy verekedés lett a vége és szétverték a kocsmát.Megpróbálta magát kinyírni,akkor mondták neki,hogy kezeltetnie kellene magát de tiltakozott,hogy ő nem beteg.Végül szó szerint elmenekültem amikor arra értem haza,hogy szétvert a lakásban mindent.Remélem tanulságos volt a történetem:)

2015. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nalunk eleg sok balhes ember van.Sok a roma is az ilyen helyeken akik kotekedosek.Hallom mire valaki egyet szol adaddigra o 3-at leut.
2015. ápr. 6. 22:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Védjed csak nyugodtan! :)
2015. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen. Nem azért, mert matt részegre issza magát néha, ez a legjobbakkal is megesik. De az agresszív-verekedős részeget nem bírom. Meg úgy általában az erőszakos embereket sem.
2015. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!