Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretet vagy hiúság lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretet vagy hiúság lenne?

Figyelt kérdés
Meg egyeztünk abba ha nem beszélek, a másik lánnyal le fekszünk. Ez meg is történt így tartom is magam ahhoz , amiben meg egyeztünk. Soha senkivel sem feküdt le , azért tette meg mert szeret és fél hogy el veszít vagy csak a hiúsága miatt?

2015. ápr. 7. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánatok inkább úgy fogalmaznék , hogy nem randizhatok a másik lánnyal. Mert akivel le feküdtem rég óta együtt vagyunk , nem feküdtünk még le ellőtte és nem nagyon bírtam...
2015. ápr. 7. 12:53
 2/4 anonim válasza:
Hát ha együtt vagytok, miért randiznál a másik lánnyal?
2015. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem, amit ide leírtál.
2015. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi nem feküdtünk le sokáig , valahogy már nem bírtam hogy mi nem csináljuk. El kezdtem beszélgetni egy lánnyal , akivel úgy volt hogy randizunk. A barátnőm meg tudta , beszélgetünk és meg egyeztünk abban , ha mi le fekszünk nem találkozhatok avval a lánnyal. Ez meg is történt de sokáig viszont , le sem feküdtünk fúra hogy így történt meg. Azért is tettem fel ezt a kérdést. Hiúsága miatt feküdt le velem vagy pedig fél attól hogy bele szeretek másba , fél hogy el veszít és ezért tette meg-e.
2015. ápr. 7. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!