Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi evvel vajon mit érne el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi evvel vajon mit érne el a nőnél?

Figyelt kérdés
Ha a nő nem hajlandó szexelni mert még nem áll készen rá. Csak pettingelni de a férfi nem tud már tovább várni. Így inkább meg maradnának barátok. A minden napi rendszeres petting után a férfi nem akarná a nővel. És amikor a nő meg öleli a férfi pedig nem engedi neki. Amikor a nő akar találkozni , a férfi pedig le mondja , húzza a találkát. pl: túl elfoglalt , most nem ér rá stb... Szerintetek a hiúsága miatt képes lenne a testét is oda adni. Csak hogy legyen újra az mint régen és újra szeresse a férfi? Tökre csak kíváncsiságból kérdezem , akinek van hasonló tapasztalata le írhatná.

2015. febr. 20. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, eléggé úgy fest, hogy ez a férfi és ez a nő nem egymásnak való. Ha már a kapcsolat elején húzni kell egymást, játszmázni, taktikázni, akkor nálam megette a fene az egészet.
2015. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi ezt csinálná velem, akkor hagynám az egészet, barátkozni sem akarnék vele többet, meg egyáltalán semmilyen további kapcsolattartást, beszélgetést.
2015. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy az édes anyukád valagával szórakozz!
2015. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányt, és nem nőt akartál írni szerintem. :) Egy felnőtt nő nem húzza a pasiját mi több, nem nagyon fordul elő, hogy nem hajlandó szexelni, mert nem áll készen rá. Ilyet a lányok mondanak a nők készen állnak erre. Túl fiatal első körben ez a meglátásom.

Másrészt elhiszem ha megunta, hogy állandóan húzzák.

És ne feledjük, hogy a párkapcsolatban nem csak testi kielégülés van. A szexkor az intimitás a kapcsolat mélyülése is ott van, illetve fokozottan a csalódás, hogy ez nem működik, és megreked. Érzelmi szinten is gáz tud lenni.

Ezért szoktam mondani, hogy van a kapcsolat, és a "kapcsolatosdit játsznuk" dolog. A párkapcsolatban van szex és intimitás stb... A kapcsolatosdiban kifogás van.

Elhiszem, hogy nem álltál készen rá, a fiatal lányok, vagy mentálisan nagyon későn érők/kattogók így érzik. Csak ez nem párkapcsolat így ebben a formában.


Hiúsága miatt a testét odaadni? Újabb fogalmi zavar és tiszta tünete, hogy fejben nagyon nem gömbölyű (még?) valami. Aki szerelmes az vágyik a másik testi közelségére a kéjre, egyszóval beindul. Nem mint valami mártír "odaadja a testét" mint egy használati tárgyat! És pláne nem hiúságból,számításból,önzőségből,önfeláldozásból stb... Egy oka van, akarja a másikat. Vagy nem, mert nem érzi ezt. Nem hiszem, hogy ezzel a gondolkodással és mentalitással neked erőlködnöd kéne ezen. Ha nem tudod úgy látni ezt az egészet, hogy igen kívánom és szeretkezni akarok vele akkor ott gond van, (nem tudom mi pontosan) de határozottan mondanám, hogy ne feküdj le vele, mert közel sem úgy működsz fejben ahogy a szexet kéne művelni.


És a férfi nem azért fog szeretni, mert benned volt, hanem mert veled. (a szerelmes férfi teszem hozzá) Ha meg már kiábrándult belőled akkor úgy is mindegy. (plusz ha még meg is érzi, hogy " a hiúsága miatt képes lenne a testét is oda adni" akkor aztán végképp)


Én amondó vagyok erről tegyél le mert minden irányból nézve addig egészen biztosan veszett fejsze nyele amíg fejben a nemiséged nem tiszta! Addig valaki vagy valami sérülni fog, először te.

2015. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!