Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » TI is ezt tennétek vele? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TI is ezt tennétek vele? Vagy hagynátok a fenébe?

Figyelt kérdés
Sziasztok több mint 7hónapig fűztem egy csajt. De nem kelletem neki , de arra jó voltam hogy udvaroltam neki. Csak egy szimpla barátként tekintetet rám. Ott hagytam később ő kereset fel ahol el csattant egy csók. Azóta megváltoztak az érzéseim , nem szeretem csak kedvelem. Tudom nem szép dolog , de úgy éreztem a sérült önérzetem miatt. Ha egyszer belém szeret , csak fájdalmat fogok adni neki ott hagyom amikor legjobban fájni fog neki. Jelenleg 15hónapja megy ez az egész. Azóta belém van esve , nagyon meg szeretet. Folyton kérdezi hogy miért nem tudom szeretni , miért nem kap már virágot. Nos el mondtam neki tőlem egy szál virágot nem fog kapni , egy deka szeretetet sem. Udvaroljon neki más én biztos hogy nem fogok. Én nem is keressem , nem írogatok neki nem hívom sehova sem. Mindig ő ír vagy hív telefonon hogy szeretne találkozni. Néha elő veszem mikkor unatkozok , vagy kell egy segítő kéz. Próbáltam már dobni , de sehogy sem bírom le rázni mindig jön utánam. Zaklat facebook és telefonon is. Nekem van barátnőm , tényleg ő nagyon aranyos és mindent meg tenne értem. Persze mind2 tud a másikról. A másik nő kérdezte meg tőlem hogy járunk e mondtam hogy igen. Vele csak az a probléma hogy első nap oda adta magát , le feküdtünk. Aki ilyen könnyen jött , könnyen el is mehet.

2015. jan. 22. 16:08
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Szóval, ha jól értem: van jelenleg barátnőd, a másik csaj, akinek régen udvaroltál, az meg hajt rád...Na én azzal nem is foglalkoznék, nyilván csalódott vkibe, miután abbahagytad az udvarlást, és hiányzik neki a törődés, amit adtál. Te ezt megmondtad neki, nem fogta fel...Kattant a csaj. Élj boldogan az első randin megd_gós csajjal, ha jól nyomod az ágyban, soha nem hagy el.

25/F

2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eloveszed mikor unatkozol?


A baratnod tud rola es megis veled van?


Szerintem mind a harman megerdemlitek egymast...

2015. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elhagynám végleg, de nem törném össze ahogy te akarod...nincs értelme húznod ezt, ha van barátnőd...ő nagyon szeret, de te egyáltalán nem szereted...
2015. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
idióták vagytok mindhárman gerinc és önbecsülés nélkül. Jó trió vagytok.
2015. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol találtál két ilyen idióta nőt???
2015. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te egy szemet vagy az. LNy szeret aki 15honapig volt veled de aki sexel az nem szeret azt te sem szereted azt cssk azert erzed h szereted mert legekudtel vele de te kihasznaltad
2015. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Te szemét vagy
2015. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked Z egod nagy
2015. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!