Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztaltad már, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltad már, hogy egy nő csak a pénzedre megy?

Figyelt kérdés

Általánosan elterjedt vélemény a nőkkel kacsolatban, hogy a pénzre mennek. Én itt most nem foglalok állást, és arra kérlek, hogy ti se "szerintem" véleményt mondjatok.


Személyes tapasztalatok érdekelnek, akik valóban átélték már azt, hogy egy nő szerelmi vallomása mögött a pénzráca volt a cél.

Köszönöm!


2015. ápr. 7. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fordítva már volt, hogy a pénzem csak a nőkre ment!
2015. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Rengeteg olyan pasi van aki úgy ismerkedik, hogy egy ásványvízre nem tudja meghívni a partnerét. Mielőtt még pénzéhesnek tűnnék, nem szoktam meghívatni magam mert kifizetem én magamnak. 10 pasiból 4 eltartatja magát. Velem is volt már hasonló. Az én lakásomba laktunk. Számlákat én fizettem, kaját, cigit mindig én vettem. Dolgozni meg lusta volt elmenni, mert akkor minek van az asszony?! Kicsit átfordult itt a világ.
2015. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
mivel nincs annyi pénzem és nem szórom látványosan is személyes tapasztalatom nincs. ismerősök körében viszont rengetegszer láttam már ilyet.
2015. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem ketszer volt ilyen tapasztalatom. Ebbol egyszer meg penzem sem nagyon volt. :) Egyebkent ez hamar eszreveheto egy kapcsolatban, csak hat amikor az ember szerelmes... Azert mindenkepp szimpatikusnak kell, hogy legyel neki es valamilyen szinten kell, hogy tetszel neki, legalabbis, ha nincs mocskosul sok penzed.
2015. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Áááá, hova gondolsz? A nők nem ilyenek!
2023. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!