Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom hogyan dolgozzam fel? Fel lehet egyáltalán? Borzasztó érzés tölt el 0-24be ha rá gondolok ha nem.

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt, most hétvégén megcsalt az egyik legjobb haverja szülinapján a nőjével... "Csak egy csók" volt de én nem bírom ezt. Szombaton történt, vasárnap este összeszedte magát és felhívott hétfőn hajnalban h tudunk e beszélni... Lejött hozzám, de teljesen mást gondoltam, éreztem h baj van, mindig érzem. Azt hittem beleszeretett másba azért iylen velem... Idejött ,elmondott mindent, bánja és attól fél h mindenkit elveszít. Mondta h szeret, és azért van itt mert számít neki, hogy nélkülem vagy velem tovább, és h azonnal mondjak neki vmi választ.. Reakcióm a szokásos csend volt, nem bírtam se sírni se veszekedni se flpofozni... Ő a mindenem, nem tudom elképzelni hogy nélküle tovább. Végül hajnalban rábólintottam, hogy próbáljuk meg eltemetni ezt. Másnap (mert ugye húsvét van) átjött locsolni, 1órát volt itt, alig bírtam beszélni, anyukámmal beszélgetett nagyrészt... Lefagyok ha megpuszil ha megölel, ma is egész nap sírtam, folyton eszembe jut nem tudom hogyan tovább... Úgy érzem se vele se nélküle nem tudnék már boldog lenni... A szex se tudom hogy lesz, nem akarok fadarab lenni, de olyan amilyen szoktam se tudnék lenni. Gondoltam szünetre, jó ötlet lenne? Sosem hittem szünetekben, vagy vége vagy nem, ennyi. De nemtudok most ránézni. Egyik pillanatban gyűlölöm a másikban ölelgetném. Sajnálom h a barátját elvesztette, viszont nem sajnálatból maradnék vele, szeretem... Csak félek már sosem tudom kimutatni... Segítsetek mert ebbe belehalok úgyérzem...
2015. ápr. 7. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hozzá kell szoknod ehhez,mást nem tehetsz.Az emberek nem a hűségükről híresek...
2015. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell hozzászoknod. Döntsd el, hogy ezek után meg tudsz-e bízni benne. Ha nem, minek kínoznád magad tovább. Vannak még hűséges, normális emberek...
2015. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt.

Nálam ez szakítás lenne. Aki egyszer megcsalt, meg fog újra. Bizalom meg nem lesz, így a kapcsolat sem fog semmit érni.

Ráadásul egy haverja nőjével csalt meg. Egy ilyen görénnyel akarsz együtt lenni?

2015. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező tényleg nem akarom tovább rontani a helyzetet de hogy tudsz megbocsátani egy olyan embernek aki megcsalt és nem hogy csak megcsalt hanem a saját barátja csajával tette?! Ilyen embert hogy lehet szeretni? Lehet arra hivatkozni hogy mindenki követ el néha hibákat,de még fiatal vagy feltehetőleg nem házas és gyermekes anyuka,még előtted az élet nem kellene leragadnod egy ilyen embernél akinek 0 a felelősségérzete.

Találsz te még ezer szebbet és jobbat mint ő!

2015. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De miért tette? Ha túl sokat ivott és már magán kivűl volt akkor én talán megbocsátanék. De idő kell ahhoz , hogy feldolgozd. Egy szünet jót tenne , hogy mindent át tudj alaposan gondolni és eldöntsd , hogy biztosan vele tudsz maradni a történtek után is.
2015. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Igen kapkodtam ezt elfelejtettem leirni, sokat ittak, reszegek voltak bar ez szerintem nem kifogas. Amugy tudom mindegyikotoknek igaza van goreny, szemet stb. De nem tudom ot kiverni a fejembol nagyon szeretem. :( Eppen ezert egy baratomnak sem es csaladomnak sem szoltam egy szot sem mert tudom mit mondogatnanak egesz nap... Nem akarom azt hallgatni h hagyjam ott. Egy szunet lesz lehet a megoldas, most fog majusban erettsegizni es ugyis csak minden talalkozaskor megkovulve ulnek, nyakaba ugrani, puszilgatni meg nincs gyomrom. Szoval o is koncentralhat most arra ami a legfontosabb neki...
2015. ápr. 7. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:

ha banja és szeret akkor jo.

az hogy reszegek voltak az m1.


engem multhetvegen csaltmeg baratnom (2x is)

majd sirva feljott hozzam...

engem nem zavart kulonosebben.

amig szeret nekem m1


18/f

2015. ápr. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Barcsak en is ilyen konnyeden tudnam venni... Nem felsz h most el lett nezve neki es megteszi maskor is?
2015. ápr. 8. 08:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2015. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!